Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzás meg tudja keseríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzás meg tudja keseríteni a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha csak az egyik fél cigizik,a másik pedig egyáltalán nem szokott cigarettázni.

Ha a dohányos fél nem tudja (nem akarja?) letenni a cigit,a párja pedig szenved a cigifüsttől,akkor mit lehet tenni?

Folyton járkáljon egy eldugott helyre,ahonnan nem érzi a másik fél a cigifüstöt?

Egy évek óta dohányzó ember le tudja tenni végleg a cigit?


Ez csak egy kérdés,nem velem történt meg.



2016. máj. 8. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg.

Onnantól kezdve, hogy a dohányos nem akarja letenni a cigit, bárki a feje tetejére állhat, akkor is bagózni fog.

Rólam már tudta a barátom még mielőtt összejöttünk, hogy zavar a cigiszag, ezért amint egy pár lettünk, lerakta. Évek óta cigizett már, de le akarta tenni, így elsőre sikerült neki, egyszerűen nem gyújtott rá többet. Majdnem egy év elteltével elkezdett pipázni hébe-hóba (van, hogy napi 3-szor, van, hogy kéthavonta egyszer), azzal semmi problémám, annak finom illata van.

Az autós oktatóm meg majdnem 50 év dohányzás után tette le a cigit egyik napról a másikra.

Szóval természetesen lehetséges leszokni bármennyi idő után, de CSAK akkor, ha az illető maga akarja. Ha ő nem akarja, te sehogy nem fogod tudni leszoktatni.

2016. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írta valaki: a dohányzás maga nem tud megkeseríteni egy kapcsolatot, ami tud, az az irreális mértékű intolerancia (nálam = hiszti), ill. adott esetben a kompromisszumképtelenség (pl. ha a dohányzó fél nem képes kimenni a teraszra rágyújtani).
2016. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva több olyat hallottam amikor valaki titkolta a párja előtt, minthogy leszokott volna a párja miatt..

Ha valaki igazán le akarja rakni a cigit, akkor le tudja, viszont sokszor azért nem tudják, mert nem önerőből próbálják, hanem csak mert a társuk állandóan mondja nekik hogy szokjál már le!

És a leszokás nem így működik, azt mindenkinek magában kell elhatároznia, ez valakinek vagy sikerül a társa hatására, vagy nem.

Sok esettel találkoztam amikor az egyik fél csak x idő után mondta a másiknak hogy őt zavarja a füst.

Dohányosként teljesen megértem hogyha valakit zavar, de azt nem értem hogy miért nem lehet az elején mondani.

Nekem egyébként a cigi mondhatni ilyen magán ügy. Azért szívom mert jól esik. Nem sokat, és általában egyedül amikor nyugiba vagyok, délután munka után stb..

És ha valakivel kb 2 hete együtt lennék és azt mondja hogy nem tolerálja a szagom akkor nem valószínű hogy miatta lemondanék a napi pár szálamról.

2016. okt. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!