Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu-lany baratsag. Mi a velemenyetek errol a helyzetrol?

Figyelt kérdés
Ha egy lany es egy fiu azt allitja, hogy ok csak nagyon jo baratok, de mindig egyutt lehet latni oket, osszebujva es olelkezve; mindeketton latszik, hogy nem tudnak meglenni egymas nelkul, akkor mit gondolnatok? Hogy jarnak vagy csak baratok?? Egy baratsagban lehet ilyet csinalni?? Ja es ebben az esetben tenyleg csak baratok...
2010. ápr. 8. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen...például én is így voltam egy csajjal.

De ez emberfüggő.

Tapasztalataim szerint az egyik fél mindig akar valamit.

2010. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs fiú és lány között barátság. Mivel az egyik fél mindig többet, akar. Legyen az a pasi vagy legyen az a csaj. (Még ha nem is mondja ki nyíltan (a fejébe meg nem látsz bele)).
2010. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A 21:15-ös le se tudta volna írni jobban a véleményem!
2010. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pár, miközben mindkettőnknek valaki más tetszett.
2010. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy ilyen barátnőm megtetszettem neki de maradtunk sima barátok semmi probléma nem volt belőle...
2010. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem, hogy én mindig is olyan lányokkal "barátkoztam" akik szexuálisan megmozgatták a fantáziámat.

Igen, sokszor eszembe jutott milyen lehet velük az ágyban, milyenek lehetnek meztelenül és sokszor kivertem már lány barátomra. Ha lehetőség adódott rá lefeküdtem az állítólagos lány barátaimmal. Ennyit erről. Mert egy fiú barátommal sem fordult ilyen elő. Van egy gyerekkori barátom már 28 éve és soha nem jutott eszembe a fentebb leírtak( talán mert fiú?)

Ki meri azt kijelenteni, hogy soha de soha még csak egy percre sem jutott eszébe a lány barátja szexuálisan.

Ilyen nincs vagy a sráccal vannak gondok.

Ha pedig egy percre is eszedbe jut akkor baj van, hisz azonos nemű barátról soha nem képzelek el semmit még annyit sem milyen lenne vele smárolni és rájövök engem ez nem vonzana a hangsúly soha eszembe sem jutna. A lány "barátokat" pedig mindet gerincre vágnám. Mert ők nők én pedig férfi.

2010. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

mindig egyutt lehet latni oket, osszebujva es olelkezve; mindeketton latszik, hogy nem tudnak meglenni egymas nelkul, akkor mit gondolnatok?


Egyszerű ha két férfit látnál így akkor mit gondolnál???

Nincs különbség hiszen csak barátok igaz:D Hehehehehehe

2010. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
az egyik fél mindig többet érez a másoknál.
2010. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiú-lány barátság NINCS, valamelyiknek, mindig többről szól, mint barátság!
2010. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
92%
Én tapasztalatból mondom, hogy fiú-lány barátság van :) 2 éve van egy nagyon jó fiú barátom...engem nem vonz, mint pasi, és abban is biztos vagyok, hogy én sem vonzom őt...de ez annak tudható be, hogy a fiút a filozófia érdekli a legjobban :D jobban, mint a szex, nem egy átlagos srác...szóval nálunk ilyen tipi-tapizás meg összebújás nincs(szerencsére)...de ahol azt lehet látni, hogy összebújnak, meg ilyenek ott több van szerintem, mint barátság... de ez csak az én véleményem :)
2010. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!