Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy lekopjon már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy lekopjon már rólam?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, az ex párom 26. Egy hete szakítottunk, azaz én dobtam ki, mert már nagyon untam a viselkedését, viszont most állandóan rajtam lóg, sms-t küldözget, hívogat, ír, meg ideállított a ház elé kocsival és itt bőg, hogy engedjem vissza. Elegem van. Olyan dolgokért mentünk szét, amik már nagyon piszkálták a csőröm, plusz mások vagyunk, nem illünk egymáshoz. 1,5 évet voltunk együtt, mert mindig próbáltam nyitott lenni azokra a dolgokra amiket ő szeretett.

Szóval olyanokra kell gondolni, mint, hogy én kemény zenét hallgatok, ő meg rap zenét. Voltunk nem egy Essem meg tököm se tudja milyen fellépésen, viszont ha én akartam elmenni Supernemre, vagy Tankcsapdára ment a hiszti. Akkor úgy volt, hogy elmegyünk színházba, és szerettem volna csinosan felöltözni, de mivel csak magassarkúm maradt alkalmi cipőm így azt vettem fel, erre azon akadt ki, hogy így magasabb vagyok nála és menjek úgy ahogy akarok ő nem égeti magát velem. Sajnálom, hogy 170 centisen hajlandó voltam egy 172-vel kezdeni... más meg azon van kiakadva, hogy nem talál barátnőt ilyen magasan...

Akkor sorozatban megkaptam, hogy egy szar házi, önző alak vagyok, amiért tanulok és mellette dolgozom és nem vele foglalkozom a nap 24 órájában, miközben ő otthon ül és az xboxot nyomja egész nap. Ezen is volt vita. Hazaértem munkából, belemásztam az ölébe, hogy játszunk együtt, erre mi volt a válasz, ő nem játszik egy nővel együtt..

A szexről ne is beszéljünk, megalázónak tartotta ha önmagamtól akartam kielégíteni szájjal, és nem ő erőszakolhatta bele magát a számba.. hát könyörgöm nekem erre nincs szükségem.

Hogy a nyavalyába rázzam le? Elegem van belőle.


2016. máj. 10. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, miert tud meg veled akkor kapcsolatba lepni. Ha irogatni, hivni tud, akkor tiltsd le es kesz. Ha a haz elott acsorog, akkor pedig figyelmeztesd hogy kovetkezo ilyet jelented a rendorsegnel.
2016. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom, amit az első írt. Tiltsd mindenhonnan, a telefonodon is le tudod, ha alapból nincs benne ez a funkció,kismillió különböző alkalmazással könnyen meg tudod oldani. Ha pedig személyesen zaklat, akkor igen, rendőrség.
2016. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Mondd neki, hogy lefeküdtél mással.
2016. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!