Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel rontják el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel rontják el a nők a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok van egy barátom több mint fél éve. Nagyon szeretem és ő is szeret.

Annyira félek, hogy elrontok valamit mert nagyon nem akarom őt elveszíteni.

Milyen dolgokkal, viselkedésekkel lehet egy férfit elriasztani, elüldözni, vagy hogy kiszeressen az adott nőből. (nem a megcsalásra gondolok mert az alap, hogy ha már megcsalás van ott már 99% annyi, úszik a bizalom stb.)

De ezen kívűl?

Köszönöm, várom a mielőbbi válaszokat (sokat) mert ezeket mindenképp kerülni akarom.

Még annyit ami veszélyes pont lehet, hogy én igénylem a gyakori (napközbeni kommunikációt) ebből mi lehet a férfinek már sok?


2016. máj. 10. 13:19
1 2
 1/17 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Szerintem ez az állandó paranoia, amiben élsz pl nem túl egészséges, és rámehet a kapcsolatotokra. Nem egészséges, hogy képtelen vagy a párod mellett önmagad lenni, mert attól félsz, hogy ha túl sokat kap belőled, akkor elhagy. Keress olyan párt, aki biztosít afelől, hogy úgy szeret, ahogy vagy. Ne kicsinyítsd le meg csiszolgasd magad csak azért, hogy valaki kitartson melletted. Tényleg egy olyan párt akarsz, aki azt szereti, amit megjátszol, vagy a te lekerekített énedet, nem pedig azt, aki valójában vagy? A megfelelő ember szeretni fog akkor is, ha túl hangos vagy, ha furcsa mániáid vannak vagy ha röfögve nevetsz.

Egy nő bármivel ugyanúgy el tudja rontani a kapcsolatot, mint egy férfi, embertől és személyiségtől függ, meg a partner tűrőképességétől.

2016. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja! Általában ettől a hülye parától és megfelelési kényszertől szokott herotom lenni :-P
2016. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Páron előtt nem mutatom a parát :)

Csak annyira jó együtt, gyakran hiányzik ha épp nincs velem ilyenkor rá is szoktam írni. (nem 10 percenként)

2016. máj. 10. 13:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól is kiakadok (és szakítottam is már ilyen miatt), ha nem tiszteljük egymás szuverenitását egy ponton túl ... :-P
2016. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es ez mit jelent, Kifejtenéd részletesen mit értesz ez alatt?
2016. máj. 10. 13:35
 6/17 anonim ***** válasza:

"Keress olyan párt, aki biztosít afelől, hogy úgy szeret, ahogy vagy. Ne kicsinyítsd le meg csiszolgasd magad csak azért, hogy valaki kitartson melletted."


Naja.

Hát azt most hagyjuk, hogy olyan ember, akivel default tökéletesen összeillenél NEM LÉTEZIK.

A kérdés az, hogy - ha netalántán mégis lenne -, mit is csinálsz a hátralévő egész életedben?


És akkor még azt a részt nem is feszegettem, hogy mi van, ha ő változik-fejlődik, te meg továbbra is csak stagnálgatsz, meg ugyanolyan maradgatsz. Keresel megint egy újat, aki "olyannak fogad el" mondjuk 40 évesen, amilyen 20 éves voltál?

2016. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Látom sikerült megint kiszűrnöd a lényeget :) Senki nem mondta, hogy dobj el valakit, ha már nem tudod használni lol, nem tudom, miért akarsz minden áron ennyire mérges lenni.

Én arról beszélek (amit megfelelő értőolvasással elég egyértelmű), hogy ha valakinek megfelelési kényszere van a másik irányába, az nem egészséges, és nem feltétlen biztos, hogy ilyen emberrel egy életet leélni túl virágzó lenne, elvégre egy halom stresszel jár az illetőnek, a partnernek meg idegesítő lehet.

2016. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi. Amúgy szerintem mi passzolunk a párommal, csak van egy kis önbizalom hiányom is miszerint ő szerintem (mások véleménye) szerint is egy nagyon jó pasi ami mellett még kedves, aranyos, megbízható, stb.

Néha olyan hihetetlen hogy pont én egy átlagos csaj kellek neki. Próbálok is amiben tudok a kedvére is tenni.

Nagyon szeretetteljes velem mindig ha együtt vagyunk. (bizalom, csókok, öleléses stb.)

Ez annyira jó, hogy szinte már nem is igaz....

én hülye most a neten is olvasgatok, hogy mit NE csináljon a nő. pl. ne keresse gyakran stb. várjunk míg ő stb.

Nem tudom....

2016. máj. 10. 14:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Hiszti, dráma, féltékenykedés, flegmaság. Ezeket nagyon sok nő eljátssza, és egy pasi sem dicséri meg őket érte.

Az összes többi dolog már egyénfüggő: mennyire igényli a szabadságot, a haverjaival lógást, hogy éreztesd vele, hogy szereted, és a többi. Ezeket már neked kell tudnod az lapján, hogy ismered párodat.

2016. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

40 éves nő vagyok, boldog párkapcsolatban.

Tanácsom: LÉGY ÖNMAGAD! Akkor hívd, amikor jólesik, annyit nyújts, amennyi jólesik. Ha valami rosszul esik, azt JELEZD kedvesen, nem követelőzve, de semmiképpen ne fojtsd magadba!


Azt mondod, nem mutatod a paráidat... az emberek 80%-ban tudattalanul működnek, az érzéseik átszűrődnek a viselkedésükön, az elszólásaikban. Nem lehet leplezni. Ezért nem érdemes szerepet játszani, megfelelési kényszeresnek lenni, elhallgatni a felmerülő problémákat.


Igenis tartsd magad értékesebbnek, mert ha folyamatosan azt kommunikálod a párod felé (akár tudattalanul), hogy ő jobb nálad és meg sem érdemel, akkor egy idő után ő is így fogja érezni!

Az én páromnak nagyon alacsony volt az önértékelése a kapcsolatunk elején, és egy idő után bizony bennem is felmerült, hogy miért is vagyok én vele, amikor jobbat is kaphatnék nála? De ez nem az ÉN érzésem volt, én őt választottam. Ő volt az, aki a tudattalan kommunikációja révén belém plántálta ezt az érzést. Szerencsére elment pszichológushoz, aki segített helyretenni az önértékelését, azóta idilli a kapcsolatunk. Sokkal jobban érzem magam mellette, amióta nem akar nekem megfelelni.

2016. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!