Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezek a problémák a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezek a problémák a pasimmal, akkor érdemes folytatnunk a kapcsolatot? (Döntenem KELL)

Figyelt kérdés

- közölte hogy nem annyira szerelmes

- hogy egyre ritkábban érzi hogy hiányzom neki

viszont:

- szeret és boldog velem

Ezt a hármat mondta és nem tudom hányadán állunk, és egyenlőre eléggé szakítás szagú a dolog... Nagyon kifordult magából..

Szerintetek érdemes folytatni? Az ezt megelőző háromnegyed év boldogan telt, az összeköltözést és családot terveztünk. Nem úgy tűnt mint aki nem szerelmes, és olykor-olykor megírta hogy hiányzom neki és jó lenne ha vele lennék. Nagyon vigyázott rám mindig, mindig számíthattam rá, virágot gyakran hozott (nemrég kaptam egy egész csokrot, bújt, ölelgetett... és az összes fenti probléma derült égből csapott le, egyik napról a másikra.

Állítólag nincs senkije, induljunk ki ebből. (Persze szeretném ha még egyszer a szemembe mondaná hogy nincs) Lehetséges hogy megijedt, mert idáig egyedül uralta a legénylakását és én vagyok az első komolyabb kapcsolata?

Mindenképpen találkozunk és megbeszéljük, de már úgy szeretnék odamenni hogy tudom hogy mit érdemes várnom ettől a kapcsolattól.

Mi a véleményetek?


2016. ápr. 28. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Azt úgy írják, hogy "egyelőre"...


Sztem a srác ugyanabban szenved, mint én: nem akar elköteleződni.

Innen nézve sajnos megértem.

Sztem keress olyat, aki el akar köteleződni.

2016. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:

E három alapján akár az is lehetséges hogy belekényelmesedett a kapcsolatba.. vagy hogy együtt éltek... vagy hogy régóta együtt vagytok... vagy megcsal(esetleg megakar)... elfoglalt... élete álmodozó szakaszában van....

Én szerintem ez így önmagában nem ok a szakításra...a fentiek közül bármilyen permutáció vagy variáció kombináció lehetséges.

Beszéljétek meg mert ezek még akár arra is utalnak hogy nem tudja helyesen kifejezni magát.

2016. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 CptTomato ***** válasza:
Jah és ha neked a döntenem kell kifejezés arra utal hogy sürgős... akkor nállad is van valami turpisság nem?!
2016. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Én maradnék.. Mert szeret és boldog velem.
2016. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez a három mondat nekem nem fér meg egymás mellett. Az első kettő igen, az első és a harmadik is, de a második és a harmadik sehogy sem. Akit szeretek, és boldog vagyok vele, azzal szeretnék minél többet együtt lenni, és hiányzik, ha nincs velem.

De lehet, hogy tényleg csak az elköteleződés riasztotta meg a srácot. Miért olyan sürgős az összeköltözés, illetve a döntés? Hagyj egy kis időt magatoknak, majd kiforrja magát a kapcsolatotok.

2016. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Nekem senki sem szokott hiányozni. Tudom, hogyha dolgom van, akkor azt teszem, közben ha tudunk beszelunk, ha végeztem találkozunk. Nincs értelme agonizalni, hogy jaj barcsak vele lehetnék, nem számolom vissza az órákat. Vegeztem, indulok.
2016. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

1.:olyan nem létezik, hogy valaki nem annyira szerelmes

2.:én otthagynám, ha egyedül lesz majd rájön, mit is érez

2016. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Az első két bajuszka után nem folytatnám vele. Gyereket meg végképp nem terveznék vele. Elég instabil lehet a személyisége (ha nincs senkije) és nemrég még szerelmesen bújt és virágcsokrot hozott most pedig tök semleges, "semmilyen". Ennyi idő elteltével még bőven lángolnia kéne a kapcsolatnak, szóval semmiképp nem terveznék vele. Nálam az első kettő "bajuszka" miatt lapát és nem bocsátanék meg. Menjen mindenki a dolgára. Jobb ez így, mint hosszútávon szenvedni.
2016. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Az a gond, hogy te sem vagy szerelmes.
2016. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

"- közölte hogy nem annyira szerelmes

- hogy egyre ritkábban érzi hogy hiányzom neki"


Na, ennyi kb. elég is.

persze, azt a szót meg ki lehet mondani, hogy "szeret" - elég sokféle jelentése meg szintje van.... és mindenki szereti hallani.

2016. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!