Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nincsen semmibaj a barátnőmmel. Nagyon nyugodt természetű, és nagyon jól elvagyunk. De néha jön egy bekattanása és akkor annyi..

Ilyenkor azt mondja,hogy nem jó mellettem neki,és mindig a menekülne. Jó vannak problémáink az életben,mint mindenki másnak is. De hogy érezzem magam biztonságban így mellette?

Múltkor pl nem csak mondta,hogy elmegy hanem le is lépett Németországba. Utána hazajött mert azt mondta nem bírta nélkülem. Tegnap meg elém állt és azt mondta,hogy elköltözik,mert elege van abból,hogy nem dolgozik, és hogy itthon nem talál munkát. Erre én nagyon felhúztam magam és mondtam,hogy akkor menjen el,mert én nem akarok így élni,hogy attól kell rettegnem,hogy mikor megy el megint.


Szerintetek érdemes így folytatni,vagy hagyjam hogy elmenjen és akkor jobb lesz neki? Én már lassan kikészülök ezektől a bekattanásaitól. Kérlek segítsetek! :(


34/F 23/L



2016. máj. 10. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

23 éves, fiatal, nyilvánvalóan gyereklelkű hisztikirálynőről beszélgetünk. 34 éves felnőtt férfi vagy. Mi a baj a korodbeli nőkkel? Túl normálisak?


N32

2016. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ja! Én is ezen gondolkodtam, mint #1-es ... 34 éves FÉRFI létedre idejössz picsogni a gyk-ra, hogy hisztipék a barátnőd? :-D ... Ugyan már ... :-P
2016. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Neked nem baratnod van hanem egy kamaszlanyt nevelsz.
2016. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Azt hiszem minden embernek át kell esni egy két pofára esésen, hogy azután értékelni tudja a normálisakat. A barátnőd elég fiatal, lehet, hogy nem akadt még össze gátlástalan, undok, megcsalós, stb férfival. Ha így van, akkor szerintem ne várd, hogy javuljon a helyzet, sott.
2016. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Technikailag simán lehetnél az apja....
2016. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem tudom kérdező. Gondolom nagyon szereted ezt a lányt, ezért nehéz dolog. Nyugodt természetű és jól elvagytok, csak időnként bekattan...


Egy nagyon hasonlón mentem át én is. Ha érdekel írj rám és megosztom veled. Engem is nagyon megviselt és kikészültem, a bekattanásaitól és azoktól is amikor kibékültünk. Nagyon frusztrált lettem és dühös, közben meg szerettem is.


Azt gondolom, hogy le kéne ültetned és megbeszélned vele ezt a dolgot. Szerintem hasonlóak lehetnek az érzéseid, mint nekem. Szereted, de nem bízol benne. Akarsz is vele maradni, ugyanakkor láttad a hülyeségeit és menekülnél tőle. Lehet a szex vagy a testiség is nagy szerepet játszik abban, hogy kell neked. Ha komoly kapcsolatot akarsz ezzel a nővel, sztem rendbe kell ezt a dolgot tenni. Leülni és szépen megbeszélni. Vagy "megnevelni" úgy hogy a húzásai után mindig legyen valami, ami számára is rosszul esik. Hogy érezze, hogy nem tehet meg mindent következmények nélkül. Bár nem tudom ez mennyire lehet megoldás, lehet csak ártanál vele. Ezt én nem tudtam megtenni és ezt egy veszélyes játéknak tartom.


Azt is megteheted, hogy elengeded a dolgot és egy szakítás után már nem fogadod többet vissza.


Az a baj, hogy ez a lány, valamiért megteheti és nem tart a következményektől igazán. És ez egy egyenlőtlen pozíció. Ő megtehet valamit, te ilyet meg nem teszel meg.


Nem tudom mit tanácsoljak... Ha érdekel esetleg, mik voltak velem, írj privátot

2016. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az életkornak ehhez semmi köze, idegbeteg nőt lehet találni 18-81 között.

Miért, hogy nem talál munkát?

Válogat, vagy annyira nincs.


Ezt a szélsőséges kilengő dolgot volt szerencsém átélni, rémes, szóval én megértelek.

Ne számíts javulásra.

Nálunk úgy lett vége, hogy a kiugrott a mozgó autóból.... akkor gondoltam, hogy ezt már nem.


Aztán keresett még párszor, de ha nehezen is, de maradtam kemény, elutasító. Nem kell mindent elviselni.

2016. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Aki járt már hasonló cipőben az tudja,hogy mi a helyzet. Igen nagyon szeretem őt,mert alapjáraton nincsen vele semmi baj,csak ezek a kilengései.....
2016. máj. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!