Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok valakivel úgy ha minden jó vele kivéve a szex?

Figyelt kérdés

A párommal minden jó, soha senkit se szerettem még úgy mint őt, és (ez hosszú sztori) de úgy érzem a sors így úgy akarta hogy egymásra találjunk. Jó vele a mindennapi élet, azóta is hogy összeköltöztünk, nem unom egyáltalán, és nincsenek szürke hétköznapok, minden tökéletes mióta itt van velem. Viszont egy dolog zavar, hogy keveset szexelünk, és mindig én kezdeményezek. Azt mondta neki nincs szüksége olyan sokra és nem ezen jár az agya egész nap, nekem viszont igen. És szerintem normális hogy 21 évesen ez így van. Nem? Kezdjek félni hogy ő miért ilyen? Vagy valakinél ez teljesen normális?

21/L


2015. nov. 8. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2015. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mekkora a különbség az igényeitek között?
2015. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!