Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy olyan férfival akivel nem lehet családot alapítani? Szeretem, a jelen boldog, de a jövő kilátástalan.

Figyelt kérdés
Van köztünk 15 év korkülönbség az ő javára. Elvált, van egy gyereke, de nem tartja velük szorosan a kapcsolatot. ( külföldre költöztek) A válás miatt tönkrement anyagilag, és most az anyjával él, keveset keres, így esélye sincs elköltözni, kilábalni a helyzetből. Én is a szüleimmel lakok, szintén keveset keresek, viszont már vágyom rá hogy önálló életet kezdjek. Ez csak albérletbe költözéssel lehetséges. Bárhogy számoltunk, ha összeköltözünk albiba ketten, akkor épphogycsak tudunk enni egy keveset, de semmi egyébre nem jutna, szóval se tisztálkodószer, se gyógyszer, se internet semmi. Szóval arra gondoltunk ha közösen szeretnénk élni akkor lakótársat keresünk, és csak egy szobánk lesz. Úgy is úgy jönnek ki az anyagiak, hogy fennt tudjuk tartani magunkat, de szórakozásra, vagy megtakarításra esély sincsen. Viszont én szeretnék hamarosan gyermeket, amit így lehetetlen megvalósítani. Ő is szeretne mégegyszer rendes családot, sokat szenved amiatt hogy elvesztette a fiát. De ez ilyen körülmények között ugye esélytelen, a következő években sem látok javulásra kilátást. Gondolkozhatunk úgy, hogy éljünk a jelennek, próbáljunk több pénzt összehozni stb, csak mire innentől opda jutunk hogy legyen lehetőség a családalapításra, az min 5 év. Viszont ő addigra már 44 éves lesz. Ami nem biztos hogy ideális az apa szerepre, és ezt ő is így gondolja. Szeretem őt, de mindig elfog ez a rossz érzés, hogy nincs jövő. Szeretnék már megállapodni, nem tudok úgy gondolkozni mint tizenévesen, hogy együtt vagyunk x évig, majd lesz másik.
2015. febr. 25. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy az éveidet el kellene pazarolnod! mert utána fogod meg bánni ha valamiért szét mentek....
2015. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44 évesen sem gázos apának lenni. Szerintem ne költözzetek össze most, elég siralmas életetek lenne. Nem tudna jobb munkát találni, összeszedni magát?
2015. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

44 évesen egyáltalán nem lesz még idős ahhoz, hogy apuka legyen.

Egyébként meg mi lenne mással? Akkor sem keresnél többet, ha mással lennél. És az sem biztos, hogy akit találsz, az jobban áll anyagilag, mint a mostani párod. Ha csak nem direkt a pénz miatt keresel valakit.

2015. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hogy együtt vagyunk x évig, majd lesz másik."

Így csak agyhalottak és szajhák dgondolkodnak.. ^^

44 éves is teljesen tökéletes apa szerepre, sőt ha 50 lenne mikor teherbe esel akkor is tökéletes, csak nem kéne hülyének lenni.

Magyarországra akarsz gyereket, a te helyzetedben?

Gratulálok kínozd jövendő beli gyermeked.. Szánalmas vagy.

2015. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Minek gyerek, ha még magatokat sem tudjátok fenntartani?
2015. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a csòròsággal.nem vagytok egyedül.

Itthon,ha csak nincs valami zsíros protekciòs állásod,akkor nem tudsz megèlni.

Ha a szüleid is szegènyek akkor mèg úgyse.Mert ök se segîtenek,így amit keresel felèled.


Gyereket meg akkor mire vállalsz?

A

2015. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Minek gyerek, ha még magatokat sem tudjátok fenntartani?"


Bizonyos körökben ez nem akadály. Sőt, 6-8 gyereket is vállalnak a nagy semmire.


De a kérdésre a válaszom: nem maradnék vele együtt.

2015. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most akkor ennyi erőből a párod is mondhatná, hogy minek maradjon veled, ha olyan csóró vagy, hogy még magadat sem tudod eltartani, hanem a szüleiddel élsz. Te sem vagy jobb a párodnál. Ezért nekem elég fura, hogy ezért hagynád el.
2015. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaajj bocsi, erre nem is gondoltam. Úgy válaszoltam, hogy ÉN a saját helyzetemben együtt maradnék-e egy ilyennel.

De mivel te sem vagy jobb, ugyanúgy keveset keresel, szülőkkel élsz...nem is értem, miért ne maradnál vele együtt. Csak azt várd el a másiktól, amit te is meg tudsz adni neki. Vagy azt hiszed, majd jön a herceg fehér lovon, és eltart?

2015. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!