Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom be van kattanva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom be van kattanva, ok nelkul. Most akkor en vagyok a hibas?

Figyelt kérdés
A baratnom (36) kulfoldon dolgozik es vasarnap jott haza (hozzam). En 28 vagyok. Megkerdezte, hogy miert mostam ki az agynemut es miert vizes a felsoje, ki hasznalta? Most en az ilyen jellegu megnyilvanulasaira nem szivesen reagalok, mert ugy gondolja, hogy hazudok. A helyzet odaig fajult, hogy ma eljott hozzam ismet az itt maradt holmiaiert es kozolte, hogy maskor ugy rendezzem a partnervaltast, hogy oszinte vagyok. Ebbol semmi nem igaz, en azert tavolodok tole, mert igy viselkedik es rengeteg dolgon kene valtoztasson, tobbet kozott azon is, ahogyan viselkedik velem es tiszteletet nyilvanit felem. Nekem sokkal nyomosabb indokaim vannak, mint pl. hogy O beszel az exeirol es O talalkozik veluk, ha elutazik a csaladjahoz, tovabba a munkahelye se a legelfogadhatobb. Ugy vagyok vele, hogy ha ennyire hisz es bizik bennem, nem szeret elegge ahhoz, hogy vele maradjak, barmennyire is mondja. Kinek van / volt hasonlo tapasztalata?!

2016. máj. 10. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
A barátnőd felnőtt nő, asszony. Ideje szembenézni vele, hogy ez nem kapcsolat. Minél előbb, annál jobb! Zárjátok le!
2016. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Tipikus no. Semmi ujdonsag
2016. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem adsz semmi okot arra, hogy így viselkedjen, akkor nem te vagy a hibás. Sajnos van, akinek ennyi is elég a féltékenykedéshez, meg ahhoz, hogy elkezdjen kombinálni és ilyen semmiségek alapján levezetni, hogy megcsalják. Ez nem könnyű kezelni.

Amit semmiképp ne tegyél, az a bocsánatkérés, mert azzal megerősíted ezt a fajta viselkedését. Ne hagyd, hogy bűntudatot keltsen benned. Keményen, határozottan mondd meg neki, hogy nincs semmi alapja a gyanúsítatásnak és hogy visszautasítod a vádjait. Ugyanakkor megpróbálhatod, ha van kedved, megtalálni azt, hogy miért ilyen féltékeny, és megoldani vele együtt. De az nagyon nem könnyű.

2016. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem te vagy a hibás. Lehet meg kéne próbálnod hogy szépen megbeszéled vele a gondjaidat.


Azok alapján amiket leírtál, nekem egyenlőtlen kapcsolatnak tűnik. Neki jogai vannak, neked meg nincsenek ilyenek. Én rosszul viselném, ha találkozna az exeivel, ráadásul nélkülem és úgy hogy kettesben vannak.


Nekem volt hasonló tapasztalatom egy lánnyal, akibe nagyon szerelmes voltam. Ő elég sokat megengedett magának, de amikor én kezdtem el ezeket csinálni, gondok voltak. Nem érzem úgy, hogy én lennék a hibás, mégis úgy látom, én szenvedek jobban.


Az, hogy nem hisz és nem bízik benned, azon te is segíthetsz. A féltékenység nem mindig racionális, lehet rajtad kívül álló okokból is ered. Nem egy olyan érzés, amit az ember tud szabályozni. Egyszerűen megőrjíti az embert belülről, miközben úgy érzi kívülről jön. Ha te is éreztél már ilyet, akkor nagyjából tudhatod. Ezzel annyit lehet kezdeni, hogy amikor féltékeny, türelmes vagy. És próbálod lassan kinevelni belőle (jó értelemben) ezt a féltékenységet.


Csak az sztem egy gond lesz, hogy ha te segítesz neki a féltékenység csillapításában, de ő meg ugyanúgy éli tovább az életét exekkel meg zűrös munkahellyel (kérdés mi a munkája). Nem szeretem ezt, amikor egy nő kikéri magának a jogokat, a pasitól meg elvárja, hogy tűrjön. Kérdés ezt te hogy fogadod és milyen megoldási lehetőségeket látsz

2016. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eppen ez az , hogy nekem lenne okom feltekenykedni, de annak mi ertelme? Az En lelkiismeretem tiszta, nincs mitol szorongjak, es en nem a multban vajkalodom, hanem celtudatosan elore haladok az eletben. Ha valaki szeret valakit, szerintem nem gunyosan es sertoen kozli vele az esetleges problemakat, amitol a partner eltavolodok. Egy szot sem szoltam amiatt , hogy az exeivel "veletlen osszefut". A hutlensegnel egy dolgot nem turok jobban, az pedig a hazugsag.
2016. máj. 10. 16:16
 6/14 Noren1989 ***** válasza:

No, de akkor miért volt vizes a felsője? XDDDD

Am a barátnődnek csak egy pótlék vagy, ahogy a leírásodból látom: amolyan támaszt, meg egy otthont nyújtó fickó, akihez néha hazajár.

26/F

2016. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:DD Azert mostam ki a felsojet , hogy finom illatban aludjon, mivel nagyon egenyli ezt :D Amugy nem hinnem, hogy potlek vagyok, mivel meg a kajat is megvetetem vele maganak, mert mar egyszer tapasztaltam az elettol, hogy nem szabad a nokre penzt kolteni.
2016. máj. 10. 16:54
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
Khm, érzelmi pótlék.
2016. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha igy van, ahogyan mondod, ne ragaszkodjon ennyire hozzam, mert rossz emberrel akarja.
2016. máj. 10. 16:59
 10/14 Noren1989 ***** válasza:

Figyi, apám is azt mondta, h "a vadász is visszatér az otthon melegében, ha már végzett odakinnt."

Jó neki hozzád hazatérni, ennyi. Amúgy csak ez a gondotok, vagy más is van?

2016. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!