Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A regi legjobb baratnom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A regi legjobb baratnom el akarja venni tollem a parom?

Figyelt kérdés
Paromal 10eve eggyut vagyunk gyerekunk is szuletett mar. A parom nagyon atjarogatott a regi baratnomhoz azota nem vagyok vele joba. Mindig azzal az indokal ment at hogy beszelget a nagyanyval meg ilyenek a gyerekunkel nem is foglalkozott akkor este 11ig is kepes volt ott lenni (szomszed) aztan megtudtam h a parom lehord engem ott mindenek stb. Voltak durva dolgok hosszu lenne nagyon de mindig egymas sarkaba voltak. A parom egy idelye mar nem megy. Sok vita volt ebbol. Azt mondta nem volt koztuk semmi. De nem tudom elhinni egyszeruen azok utan amik voltak. Az eggyik kerdesem valyon lehetett koztuk vmi parom nagyon kicsipte akkor mindig magat . . Ugye ezt egy no esureveszi. Es hogy tudnam kideriteni hogy volt-e valami ? nem hagy nyugodni a dolog. Meg hogy a lany vagy a parom akarta -e ha nem is tortent semmi. De megis hogy jojek ra ha mindig azt mondja hogy semmi nem volt . De lattam rajta ki volt fordulva magabol mint ha nem is o lenne. Meg o akart minket elhagyni.
2016. jan. 29. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen barátnőid vannak nincs szükséged ellenségre.....

37F

2016. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a barátnőd és a pasid pont azonos mértékben gerinctelen gyökér.
2016. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Irtam mar hogy nem a baratnom mar csak regen o voltba legjobb eggyutt notunk fel. De hogy tudnam kideriteni az igazsagot?
2016. jan. 29. 15:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta mindig hogy a csaj mamajahoz jar at beszelgetni . De a lany mindig ott volt akkor es nem is a mamajanal lakik hanem egy hazal.arebb. Es mindig addig volt ott ameddig a parom altalaba. Azt is megtudtam hogy mikor irtam az smst paromnak hogy hol van ilyen keson stb biztos massal van. Otz volt es ott rohogtek rajtam amiket irok.
2016. jan. 29. 15:30
 5/12 anonim ***** válasza:

"Azt is megtudtam hogy mikor irtam az smst paromnak hogy hol van ilyen keson stb biztos massal van. Otz volt es ott rohogtek rajtam amiket irok."


De bakker, ezután még mit akarsz kideríteni? Tök mindegy, hogy a "párod" fütyije járt-e az egykori legjobb barátnőd vaginájában, ha együtt röhögnek rajtad a hátad mögött.

2016. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze tudom nem vagyok egy huly .... No. Sok vita volt ezekbol a dolgokbol es egy idelye mar nem megy oda. De akkor is zavar hogy nem tudom mi tortenhetett. Mert valami biztos.lehetett....
2016. jan. 29. 15:38
 7/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy nem voltak eggyutt csak mindketten vonzodtak egymashoz vagy ilyesmi. Vagy csak az eggyik fel akarta . Ugy idegesit hogy nem tudom es nem tudok nap mint nap ez miatt nyugottan lenni.
2016. jan. 29. 15:42
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
11%
Nem bántásképp, de a magyar leckéjét remélem nem te ellenőrzöd a gyereknek
2016. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Telorol vagyok es gyorsan irok. Bocsi ha valamit nem helyesen irok. De sietek kozbe..... Azert nem kellene kotekedni...
2016. jan. 29. 15:52
 10/12 Költőnő? ***** válasza:

írtm, h nem bántásképp... és nem is a kérdéshez tartozik. A mássalhangzókettőződés egy dolog, de az "idelye" és társai, az nem sietség kérdése.

On: Sztem majdhogynem mindegy, mi történt köztük v mi nem... A férjed egy f_szparaszt, ha a rajtad élcelődik.

2016. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!