Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31eves ferfi vagyok szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31eves ferfi vagyok szeretnek gyereket szerintem ez nem nagy keres de a baratnom nem. Volt mar valaki ilyen cipobe?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 09:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mi az őszinte oka annak, hogy nem akar?
2016. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
27eves meg ugyerzi nincs itt az ideje
2016. febr. 12. 09:51
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
nem erőltetheted rá.. mi a kérdés végülis ? ha te mindenképp szeretnél a közeljövőben apává válni és ez fontosabb a mérleg serpenyőjében, mint a jelenlegi kapcsolatod, akkor váljatok el egymástol és nyiss mások felé.. ha fontos a kapcsolatod és tőle szeretnél gyereket, akkor meg elfogadod, hogy még nem szeretne. ez sztem nem furcsa, hogy egy 27 éves lány még nem akar gyereket..
2016. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha szerinted ez nem nagy kérés, akkor még te se vagy elég érett a gyerekvállaláshoz.
2016. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
ez nekem faj hogy nem akar gyereket
2016. febr. 12. 09:55
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

>szerintem ez nem nagy keres


LOLOL. De, igen, ez az egyik legnagyobb kérds, azonnal, teljesen és visszafordíthatatlanul megváltoztatja az életeteket.


Azzal, hogy nyaggatod a barátnődet vagy itt siránkozol, nem mész semmire. Ismerd meg jobban, hogy a barátnőd miért nem akar gyereket, mi hiányzik neki, elég érett-e a kapcsolatotok rá, ti elég érettek vagytok-e rá. Azután vagy enged valamelyikőtök, vagy új társat kerestek.

2016. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

gyerek k.nagy kérés!


talán kommunikálni kéne, tervekről, jövőről...!

2016. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell ezt a kérdést, már a kapcsolat elején letisztázni.
2016. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy azzal, hogy egy gyerek életre szolo kötöttség, felelősség, rengeteg lemondás, probléma, teher, még ha édes (vagy iknább sokszor keserédes) teher is ? Lehet, hogy még huszonéves korában is rohadt nagy hülyeségeket fog csinálni, és akkor is mellette kell állni, segiteni neki, támogatni. Sztem a barátnőd nagyjábol tisztában van ezzel és nem csodálom, hogy még nem akarja. Sokan a gyerek születése után döbbennek rá, hogy még nem voltak rá érettek vagy hogy nem született szülő tipusok vagy hogy már sosem kaphatják vissza utána a régi életüket.Ennél nagyobb dolgot nem is várhatnál el a barátnődtől, nehogy már ugy kezeljük ezt a kérdést, mintha egy játékbabárol lenne szo, akit pár évig pátyoglatni kell, aztán ugyis megy oviba meg iskolába és onnantol nem lesz vele gond.. sztem olvasgass forumokat, hogy hogy élik meg mások a gyerek születése utáni éveket. sok tapasztalatra lehet belőlök szert tenni, én is szoktam olvasgatni. Értem, hogy te szeretnél apa lenni, de azt nem ,hogy neked ez miért "fáj", hogy ő még nem akarja. gondolom, még a saját életére akar koncentrálni. én ugyan nem akarok gyereket még nagyon sokáig, pedig pár évvel idősebb vagyok a barátnődtől és nő, de sztem simán el tudnám fogadni, hogy a párom még nem akarja, ha a helyedben lennék. engem az érdekelne, te miért szeretnéd annyira. azért, mert mát teljesen megértél rá, mindent elértél az életben, kipipáltál minden mást a bakancslistádon, minden célod elérted, és mostantol már csak egy gyerekkel éreznéd folytathatonak az életed ? vagy egész más okokbol, pl. érzed a korod, ugy gondolod, itt az ideje, az ismerőseidnek is van gyereke és szted ugy "illene", hogy neked is legyen már ? tényleg nem értem.. az én 30 körüli ismerőseim 80-90%-ának nincs még gyereke, akiknek van, azoknak becsuszott és megtartották vagy tervezett volt ugyan, de nem mindenáron és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy érettek is voltak már rá ugy igazán.persze ettől még helyt állnak, nevelik a gyerekeiket. de sztem ugyanugy teljes lenne az életük akkor is ,ha később váltak volna szülővé. olyan ismerősöm nincs, aki már csak ezt hiányolta volna az életéből, mert minden mást elért , amit akart az életben.
2016. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Amugy igazuk van a többieknek, tényleg durva a kérdésfeltevésben szereplő megjegyzésed, hogy nem nagy kérés. Bakker, ennél nagyobb kérés már csak az lenne, ha vmi szekta tagjává válnál és azt kérnéd tőle pl., hogy legyen öngyilkos vagy vágassa le a lábát vagy mittudomén.. gondolkozz már, ember. Ez egy orbitálisan nagy kérés.
2016. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!