Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha valaki összejön az osztálytársával? Nem ciki vagy tök normális? 17F

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Van rá szabály, hogy nem jöhetsz össze: a platina szabály (aki nem értené: Így jártam anyátokkal / 3. évad / 11. rész).
2010. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk. De csak azért, mert nem célszerű.
2010. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem ciki...csak azert nem jonnel ossze eleted ertelmevel, mert osztalytars...hasznald mar picit az eszed...7eve vagyok egyutt a baratommal...mar elsotol osztalytarsak vagyunk...minden jo:)
2010. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nekem rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatba... Bár az volta a baj hogy nem voltam szerelmes belé,szoval az nem árt ha úgy van mert másképp nem fogtok kibírni annyi időt egymás mellett
2010. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
00.59es vagyok...18 eves lany vagyok:)
2010. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Tök normális,már mért lenne ciki
2010. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem igazi, erős érzelmek esetén annyira mindegy, hogy osztálytárs az illető, vagy sem.

Azok a dumák meg, hogy "megunjátok egymást, mert minden nap együtt vagytok"...hát, én nem tudom, azoknak akik ezt írják ellenérvként, milyen kapcsolataik voltak, vagy milyen van most, de én imádok együtt lenni a barátommal és gyakorlatilag együtt is vagyunk szinte minden nap, pedig ő dolgozik, én megtanulok. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy a mindennapi együttlét nem "osztálytársak vagyunk" dolog függvénye (normális esetben). Jó, természetesen fontos némi külön töltött idő is, de ezt ugyanúgy meg lehet oldani, ha egy osztályba jártok. Például szünetekben nem muszáj egymás s*ggében lenni, te a haverjaiddal, ő a barátnőivel. Az meg, hogy tanórán együtt vagytok, azért nem ugyanaz, mintha rendesen együtt lennétek, mert (elvileg) nem egymásra figyeltek, hanem az órára. Úgyhogy nem értem, mi is itt a probléma. És hogy a többiek mit gondolnak, ki a * érdekel? Ne legyél már birka! (bocsi, jobban nem tudtam kifejezni magam). L/23

2010. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőm és a barátja osztálytársak.énis velük 1 osztályba járok szóval...bocsi hogy ezt mondom,de szerintem nagy hülyeség.elég sokszor veszekednek,és ez ilyenkor meglátszik az osztályon is.ugyanazokkal vannak jóba,és párszor már mentek szét.ilyenkor pedig az osztálytársaikkal szúrnak ki,mert mi meg választhatunk,hogy akkor ki mellett maradjunk...:/ akadnak kivételek.de én sose járnék osztálytárssal,az biztos... 15/L
2010. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is osztálytársammal járok, és ez egyáltalán nem könnyíti meg a helyzetünket, főleg h anno sokat cikiztem őt, így most a többiektől kapom én is a beszólásokat, de én számítottam is erre mikor összejöttem vele. Számomra belefér, kibírok ennyit, ez pedig kettőnk közt nem befolyásol semmit. Az utolsó aki írta a veszekedős osztálytársait látszik hogy elég fiatal még. Ha nem osztálytársak lennének bnőd meg a barátja, akkor is lehet hogy veszekednének, elvégre fiatalok vagytok még, korai lenne ennyire lekötni magatokat, akkor meg lehet h ugyanúgy éreznéd az osztályon ha vmelyik rosszkedvű. Nem azért van ez mert ők pont 1mással járnak. Majd rájössz te is.
2010. ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
házinyúlra nem lövünk! :D
2010. ápr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!