Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gond lenne, ha fél fejjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond lenne, ha fél fejjel alacsonyabb vagyok a nőnél?

Figyelt kérdés

Lányok/srácok. Vélemény?

Van egy nő, akinek szimpatikus vagyok, s ez részemről is kölcsönös. De fél fejjel magasabb nálam.

177 vagyok, izmos testalkat, ő kb 185.


2016. máj. 10. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha őt és téged nem zavar,akkor mit számít mások véleménye?

Engem mindenesetre zavarna,ha a pasi alacsonyabb lenne nálam,de szerencsére a 156cm-mel nincs ilyen problémám:D

2016. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel, de nem miattad. A magassága miatt többnek fogja képzelni magát nálad, és ezt majd érezteti is veled.
2016. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nos, én úgy gondoltam. Kompenzálom azzal hogy emelgetem, s éreztetem vele h nem nagy. Picurként tartom attól h magasabb.
2016. máj. 10. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Kívülállóként, amíg nem velem akar összejönni így valaki, nem érdekel. De ha egy férfi nálam ennyivel alacsonyabb, az már visszamaradt a növésben vagy törpe, és engem zavarna. Az érintett nőnél kellene érdeklődnöd, hogy őt zavarná-e.
2016. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én két évig voltam együtt a nálam fél fejjel alacsonyabb exszel.

Nem zavart, imádtam, nőnek éreztem magam mellette... egészen addig, míg meg nem kattant, és nem kezdett heti 4-5x rinyálni, hogy gáz a magassága, miért kellett csak ekkorára nőnie, stb.

Na, egy hónap alatt elérte, hogy kiszeressek belőle, és egy nyávogó kisfiúnak lássam. Rövid időn belül szét is mentünk, mert már nem bírtam, hogy állandóan hol magát ostorozta, hogy engem!, hogy miért nőttem ekkorára.

2016. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lepontoztatok, de lehet, hogy az #5ös hozzászóló pasija is így járt. Csak a hölgy nem vette észre magát, mert nem tudatosan tette ezt vele.

Valami oka csak volt, hogy 2 év után "megkattant"...

2016. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, a kérdésben szereplő magasságok esetén nem biztos, hogy probléma ilyen magasságkülönbség. Nálam azért lenne gond, mert én 151cm magas vagyok, és ha egy férfi nálam kb. fél fejjel alacsonyabb, az kb. 140cm magas (egyszer lemértem, kb. 20-22cm magas a fejem).
2016. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!