Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ezek a rossz lányok, akikről a gyakoriasak itt panaszkodnak?

Figyelt kérdés

állandóan hallani, hogy a nőknek csak a pénz kell, a bmw, a kigyúrtság, az egzisztencia meg sz.rni kell rájuk...


én miért nem látom ezt? Talán a Hajógyári klubbokban megfordul ilyen nő. Talán egyszer ilyen nőt láttam... meg sem száradt 25 évesen a diplomámon a tinta, már azzal jött, hogy ideje lenne elköltözni.


akikkel sikerült, vagy nem, nem azért volt, mert lesz.rtam őket! Voltak lehetetlen kategóriák, és? Leszartam, és? Lett bármiből bármi valaha is? SOSe! Akiknek meg bejöttem, sose kérdezték, hogy mit dolgozok


2016. máj. 10. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
ezt én is szeretném tudni. ;)
2016. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Falun élsz, mi? :D
2016. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi történt megin? xd
2016. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hol vannak ezek a rossz lányok, akikről a gyakoriasak itt panaszkodnak?"


Hát hajtják a béemvés-fukszos kigyúrtakat. Nem?


Itten kérlek csupa kedves, hatalmas belső értékű, külsőre szépséges (legrosszabb esetben átlagos) maca található.

Hasonlóan a csávókhoz.


Ugyan volt egy-két nyomi gyerek is (a magasvékony, az alacsonyocsmány, meg a Turcsy), de őket megkerestük és megv... khmm... lebeszéltük róla, hogy rontsák itt a színvonalat.

2016. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akkor van a baj, amikor megkérdezik mit dolgozol. Akkor, amikor azt lesik, a szülőktől mennyi pénzt kapsz/kaptál. Konkrét egzisztenciát toltak egyesek alá a szülök, és ezt az átlag férfin is számonkérik már 25 éves korban (saját lakás, designosan, nem lakótelepi, meg vmi normális kocsi c.a. 4 misiért)


Az szerintem teljesen normális, megkérdezi mit tanultam, és kijön hogy azért valószínűleg jól keresek, én hasonlóan teszek, és róla is kiderül ugyan ez. Nem egy jó anyagi helyzetbe akar belecsöppenni, hanem közösen azt felépíteni. Manapság az utóbbi egyáltalán nem divat.

2016. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!