Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha beszologat a barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha beszologat a barátom és rosszul esik. Mit tegyek? Tobbi lent.21/L

Figyelt kérdés
Mar jártunk egyszer, ő 22eves, anno mikor szakítottunk én nagyon hibas voltam benne nem hagytam neki teret, nyomultam, stb.. Es anno durván beszologatott mint nemrég elmondva, direkt tette.. Most h megint összejöttünk, minden jo köztünk, de nemrég "beszólt" lehet csak viccnek szánta. Megkérdeztem, hogy nem e baj hogy szur kicsit a lábam mert nem szortelenitettem le. Es vissza irt h miert lenne baj mano... Ugyse nyulok hozzad. Viccesen írta, de nekem rosszul esett picit, es bennem van h nem e fog tobbszor it beszólni... Hagyjam figyelmen kívül?
2016. máj. 11. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell figyelmen kívül hagynod egyszerűen mondd meg neki neked ezek nem viccesek és nem és pálya, állítsa le magát.
2016. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
De be fog szólni még sokszor ugyanis ő ezeket tényleg viccből mondja,egyszerűen nem bírja felfogni,hogy nincs semmi humorérzéked.
2016. máj. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Azt nem tudom hogy észosztásnál sorbaálltál-e, de humorérzékosztásnál egészen biztosan nem:D
2016. máj. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Lehetnél kicsit lazább, de ha ennyire zavar, mondd el neki, meg kell, hogy értse. De tudnod kell, hogy a legtöbb ember beszólogat viccből. :)


Múltkor pl. filmet néztünk párommal, nem értettem a poént, erre azt mondta: "Ezért szeretek egyedül filmet nézni, én megértem a poént, nem kell senkinek magyarázni..." Közben nézett rám a tipikus reakcióváró arckifejezéssel vigyorogva. :D


Erre csak annyit mondtam neki, hogy én meg ezért szeretek maszturbálni, mert tudom, hogy nekem mi a jó, és nem kell azzal szenvednem, hogy neki elmagyarázzam. :D


Visítva röhögött rajta, pedig a te szemszögedből ez már nagyon bántó lenne. Legyél kicsit felszabadultabb, a te életed is könnyebb lesz. :)

2016. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg 21 éves vagy: :-S
2016. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Babám, miért is vagy együtt olyannal, aki kóstolgat, plusz az önbizalmadat már porig rombolta?


Tudod, ki... egyébként meg kommunikáció, meg kis lazaság. Mi is beszóltunk egymásnak az exszel, de mosolyogva, vagy szmájlizva, hogy tudja, csak poénkodunk.

2016. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos annó jártatok. Szakított veled mert nyomulós voltál. Miért? Teret kell hagyni a másik embernek. Miért vagy vele megint? Annó is beszólogatott,akkor szerinted változott ? Nem hiszem.

Igen kell a lazaság, hogy értse az ember a viccet. De nem mindegy hogy szólogat be a másik. Nem kell eltűrnöd. Tedd szóvá.

2016. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
manó :D
2016. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!