Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem hajlandó lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem hajlandó lefeküdni velem, segitenétek?

Figyelt kérdés
Hpv teszt nélkül nincs szex azt mondta barátnőm,ő azt mondja tiszta de papirt nem mutat,akkor nekem miért kellene papirral igazolnom?
2016. máj. 12. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak ha fordítva is csináltat! Más esetben nem.
2016. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha hpv-d van es elkapja,mehnyakrakot okozhat,nalad viszont semmit.Jo ezt elore tudni.Ha szuz is,csinaltasson egy rakszurest (hpv is benne van),oralisan is elkaphatta.Arra viszont szamits h a te vizsgalatod nem lesz kellemes.Egyebkent szerintem rendkivul korrekt dolog igy kezdeni a kapcsolatot,a parom pasikent onkent ajanlotta fel anno hogy csinaltat, mielott eloszor egyutt voltunk.Csinaltassatok mindketten.
2016. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Annyival egészíteném ki hogy a legtöbbször nem automatikusan szűrnek HPV-re az éves rákszűrés esetében hanem kérni kell! Ugyanabból a kenetből viszont nézhető.
2016. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

Gepelhetsz is egy vizsgalati eredmenyt. Ugy fair, ha o is csinaltat tesztet.

N

2016. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem magából indul ki. Rengeteg exe lehet már, és szeretne egy szűrést, persze úgy adja elő, hogy ő biztos tiszta.

Vagy ez csak kifogás.

Nem túl fiatal? Főleg hozzád képest?

Amúgy szerintem is jó dolog a szűrés. De az AIDS szűrések kimutatták, hogy a legtöbb új fertőzött, fiatal, hetero nő. Vajon miért? Biztos nem azért, mert apácának készülnek...

2016. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

tegnap 23:25


20 éves én 21

2016. máj. 13. 09:27
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nőként teljesen megértem. Benned semmi kárt nem okoz egy ilyen vírus csupán hordozod, nálunk viszont "Hello méhnyakrák" veszélye van..... és ezek után szerinted nem teljesen egyértelmű miért akarja?

Nekem is van olyan barátnőm, aki a párjától kapott el egy finom nemibetegséget, a pasi meg az előzőtől hozta, csak még lappangott. Senki nem akar ilyet önszántából, főleg, ha egy egyszerű vizsgálattal megelőzhető. Nem tudom ezen mi ennyire felháborító. Én is így csinálnék.

És kedves válaszoló, aki azt írta, hogy "magából indul ki"...gratulálok, hogy szerinted a tudatos egészségmegőrzésnek szégyellnivaló és nem helyénvaló dolognak kellene lenni....

22/N

2016. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17 Áruld már el légy szíves, hogy hova írtam ezt? "szerinted a tudatos egészségmegőrzésnek szégyellnivaló és nem helyénvaló dolognak kellene lenni"

Szövegértés? Ismered ezt a szót?


Megpróbálom lassan írni, hogy te is megértsd.


A fiatal nők, az örömlányokat is megszégyenítő, extrém felelőtlen, életvitelük miatt, ami megszámlálhatatlan szexpartnert, és védekezés nélküli aktusokat jelent, nagyon veszélyeztetettek, ahogy egy nem régi statisztika is kimutatta. Eddig érted?


A fertőzőket kiszűrni is nehéz, hiszen sok lánynak fogalma sincs, hogy kikkel fekszik össze, sokszor a "buli" végére azt sem tudja, hogy hányan fordultak meg benne, nemhogy megtaláljon utólag, valakit közülük, hogy szűrésre kéne mennie. Így a férfi, aki egy másik Q-tól kapta a betegséget, úgy fertőz tovább, hogy nem is tud róla, és nem is tudhat. Eddig megvan?


Ezért írtam azt, hogy "jó dolog a szűrés". Ami azt jelenti, hogy támogatom, és jól figyelj! NEM ELLENZEM a szűréseket. Viszont ellenzem a fiatal nők életvitelét. Mindamellett, mélyen meghajlok a kivételek előtt.


A tudatos egészségmegőrzés meg ott kezdődik, hogy nem teszem ki magam puszta élvezetből, életveszélynek, visszafordíthatatlan fertőzéseknek.


Ezzel még az is baj, hogy sok nő megtagadja a múltját, és azokat a férfiakat is megfertőzik, akik szóba sem állnának vele, ha ismernék az előéletét. Majd kidobják a pasit, és mennek a következőhöz. A kidobott rendes srác, pedig talál egy rendes lányt, és megházasodik, családot alapít, akiket tovább fertőz. És mindez csak azért, mert jó pár degenerált nő, azt hiszi, hogy övék a világ, és az egyenlőség arról szól, hogy mindent megtehet, és mindenkivel le kell feküdnie.

Ezzel már közveszélyesnek is tekinthetőek, pl. AIDS esetén meg tömeggyilkosnak.


És ez nem a férfiak hibája!!! Meg se próbáld ezt is rájuk kenni!

2016. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!