Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány 38 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány 38 éves pasi szerintetek ez szokatlan vagy elfogadható?

Figyelt kérdés

Nos, a hugomról lenne szó 18 éves és tetszik neki egy 38 éves pasi aki mellesleg részben a főnöke

Nagyon bejön a hugomnak,és szerintem a főnöknek is a hugom, velem beszélné meg ezeket a dolgokat de nem tudok neki tanácsot adni egyszerűen nem tudom hogy erősítsem vagy inkább lebeszéljem ?.! Hozzáteszem a hugom elég érett a korához képest dolgozik mellette tanul, nem az a bulizós fajta hogy minden pénzét diszkókban herdálja kis miniszoknyában.

Kérlek segítsetek szerintetek mi lenne a helyes?


2016. máj. 14. 16:24
1 2
 11/13 omba ***** válasza:

Szokatlan és elfogadható.

A 20 év különbség nem gyakori, de nincs akkora jelentősége, az, hogy csak 18, az inkább probléma, szerintem.

2016. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 sztrecskó ***** válasza:
Szerintem gázos, én nem tartom jónak az ilyet... nem mindig a lány lesz tapasztaltabb, sok esetben pont hogy sérül, mert a pasinak pl. nem volt jó anyaképe, és a fiatal csajon éli ki. Van rá példa sajnos.
2016. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ő ezt akarja akkor jó tesóhoz méltóan legyél ott mellette ebben a helyzetben is és akkor is ha csak tanulság lesz. Egyre gyakoribb lesz az ilyen mert a mai fiatalság között nehéz találni komoly embereket. Az én párom is idősebb majd 10 évvel. Persze ez nem 20 de szerintem ha ő szeretné akkor had csinálja.
2016. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!