Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a pasi, aki nem mer beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, aki nem mer beszélni az életéről, az érzéseiről, meg a multjáról, csak a másikat faggatja örökké, de nem nyíik meg senkinek, az hogy várja el, hogy egy lány párkapcsolatba lépjen vele, és megbízzon benne?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez, tudom, hogy vannak normális férfiak is, nem általánosítani szeretnék, én nagyon közlékeny vagyok, szeretek beszélgetni, és semmit sem szégyellek, amik velem történtek, és megnyílok szívesen az előtt, akit arra méltónak találok, viszont mindezek ellenére eddig csak olyan pasit sikerült kifognom, aki soha nem beszél az érzéseiről, a multjáról, meg a dolairól, mert "nem szeretne", így viszont a kommunikácó az kb nullára redukálódik, pedig megbízhatnak bennem ,és ezt tudják is. Nem értem, miért kell szégyellni, márha egyáltalán a szégyen az oka, pedig minden emberrel történik valami olyan az életében, amiről nem beszél, vagy bármi, és úgy gondolom, hogy ha valakit meg akarok ismerni, és ő is engem, akkor nem kötelessége beszélni beszámolni mindenről, de azért nagy vonalakban mesélhetne magáról... Mi van az ilyen pasikkal?
2015. nov. 3. 11:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Ne foglalkozz ilyen férfiakkal! A párkapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció.
2015. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
13%
Elképzelhető, hogy anyud része a múltjának és nem akar sokkolni.
2015. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Arra még nem gondoltál hogy a múltjárol azért nem beszél szívesen mert rossz volt neki? és ha olyan családja van akik nagyban tesznek rá ,már arról se tudna neked beszélni ,alapból sok minden kivan zárva
2015. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%
Mert lehet pont volt dolga egy hozzád hasonló lánnyal,aki csúnyán megalázta,miután megnyilt neki,rengeteg játszmázó, gonosz fiatal nő van manapság
2015. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Vannak emberek akiknek múltjáról jobb nem tudni. Most örülné ha hazudozna? Ugye hogy nem? Őszintén megmondja, hogy "jobb ha nem tudod..." Nekem is így kellene kezdeni mindig. Kár hogy nagyobb a pofám, vesztemre.
2015. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

"és megnyílok szívesen az előtt, akit arra méltónak találok, viszont mindezek ellenére eddig csak olyan pasit sikerült kifognom, aki soha nem beszél az érzéseiről"


szerintem ezen kellene kicsit elgondolkodnod, mért csak azokat találod méltónak, akik nem viszonozzák az őszinteséget.

2015. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem beszél a múltjáról, akkor rossz lehet a múltja, akármi lehet az ok. Apám sem beszédes, ha a múltjáról van szó, nagyon szegény családban nőtt fel, azóta kezdett jobban megnyílni, mióta nyugdíjas, őt pl. túlságosan lefoglalta a jelen, hogy megteremtse azt a családjának, ami neki gyerekkorában nem jutott ki.

Meg öcsémnek és nekem is vannak olyan dolgaink, amiket inkább eltitkolunk, mert nem mindenki kellőképpen toleráns/türelmes. Ha arra kerül a sor, biztosan nekünk is nehéz lesz erről beszélni.

2015. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Akikkel eddig összejöttem, egyébként teljesen normális, kedves pasik voltak, viszont mindent úgy kellett kihúzni belőlük, és titkolóztak, nem beszéltek semmiről, se a családjukról, se az előző kapcsolatukról, pedig én elmondtam nekik mindent, tehát nem gondoltam, hogy ők majd nem mondanak el nekem semmit, nem direkten válogattam össze egyik pasit sem, de komolyan mondom, hogy nem is gondoltam, hogy majd az lesz, hogy nekem nem mondják el a dolgokat. Nekem is vannak rossz dolgok az életemben, amit nem reklámoznék, de ha jön egy olyan személy, akiben látom hogy megbízhatok, akkor miért ne nyílnék meg előtte? Mi a garancia arra, hogy azért mert elmondom az igazat, akkor ő ki fog engem tenni? Én nem az a lány vagyok, aki ezért szakít, mert megértő vagyok, és nem cikizek meg nevetek ki senkit. :( És ezt le is szoktam szögezni, és ezek ellenére sem... Nem értem ... :(
2015. nov. 3. 11:56
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
Ez attól függ, ha igazi férfi akkor nincs baj. De van is egy mondás, hogy a nők nem egy vihogó majmot szeretnek és nem is egy pincsikutyát aki fut utánuk, a nők azt szeretik a ha csendesen sétál mellettük a tigris.
2015. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

#9


Remélem a friss közhelyszótárba ez is bekerül majd.

2015. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!