Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nálatok honnan lefelé kezdődik, amikor egy férfi már nem tetszik?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A fejétől lefelé, egészen a lába ujjáig. S nálad?
2015. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Meg kéne értenem a kérdést, hogy válaszolni tudjak rá.
2015. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy mi az a pont amikor, az a férfi már nem tetszik.
2015. nov. 1. 16:23
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha töketlen és ahleyett, hogy próbálkozna nálam sajnáltatja magát, hogy õ ilyen olyan jó mégse Kell nekem. Az is kizáró pont ha dohányzik vagy sokat iszik.

18/L

2015. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Nincs ilyen pont. Nekem vagy tetszik egy férfi, vagy nem. Olyan, hogy eddig tetszett, de már nem tetszik, nincs, maximum olyan, hogy másnak ismertem meg, illetve másnak képzeltem, mint amilyen valójában.

De mondok neked olyan tulajdonságokat, amik nem tetszenek egy férfiban (nőben sem, de most nem ez a kérdés)

Megbízhatatlanság, inkorrektség, döntés, és felelősségvállalási képtelenség, butaság, rosszindulat, sértődékenység, intolerancia, előítéletes gondolkodás, humortalanság, pesszimizmus, műveletlenség, udvariatlanság, közönségesség, önzés, indulatosság, agresszivitás, bizalmatlanság, gyanakvás.

Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe.

2015. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

#4

Honnan kezdődik a "sok" az ivászatban?

2015. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

#5

Humortalanság? Az humorosnak számít, aki bírja a sötét/kegyetlen vicceket? Az is humor... És aki nem érti a dolgok x százalékát, mert más kultúrában nevelkedett fel az már nem is vonzó?


Az indulatosság vagy az, hogy valaki heve vér(mérséklet)ű bizonyos dolgokban az szerintem pont jó...


Bocsánat, hogy már másodjára hozzáfűzök valamit

2015. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

#7, semmi baj, ha hozzáfűzöl, csak hát a kérdést én úgy értelmeztem, hogy nekem mi nem tetszik egy férfin. Nekem a humortalanság nem tetszik. Ha bírja a sötét, fekete humort, az tetszik. Ha az enyémtől eltérő kultúrájú, attól ő még lehet egy nagyon értékes ember, de nekem kevés találkozási pontom lesz vele. Ha szenvedélyes, az tetszik, ha indulatos, az nem. Nem mindegy, hogy hevesen ölel és csókol, vagy lezavar egy sallert, ha dühös.

Ez én vagyok, ezek az én szempontjaim. Másoknak nyilván más tetszik, de az ő nevükben nem válaszolhatok.

2015. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
"blablabla....kevés pénze van...." többi csak mese
2015. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amikor honapokig bamul szemezunk, tehat en is kimutatom es megsem csinal semmit😄
2015. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!