Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tamogat a jegyesem es nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicca kérdése:

Nem tamogat a jegyesem es nem ertem az allaspontjat. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Jegyesemmel teljes allasban dolgozunk, gyermekunk nincsen. 30 evesek vagyunk. Egy baratnommel lenne egy uzleti lehetosegunk amit ki szeretnenk kihasznalni, de a parom azt mondta, hogy csak akkor tamogat engem ebben, ha mi ketten csinaljuk, nem en a baratnommel. A mi csinaljuk alatt, azt erti, hogy o marad ahol van (teljes allasu fix munka), en beleteszem a sporolt penzemet, felmondok, a cegben dolgozom amig jol nem megy, addig szinten a sporolt penzembol fizetem a felet mindennek (ahogy eddig is)es ha jol megy a ceg akkor o is felmond es jon a cegbe dolgozni. Oszinten, en szerintem ez irrealis, nem igazsagos, a baratnom mindennek allna a felet anyagilag, munkailag stb, igy vegulis nekem kene mindent csinalnom, majd o "beleul a joba". Nem beszelve arrol, ha nem jon ossze, akkor nekem uszik minden, az o helyzete valtozatlan. En ezt megosztottam vele, elmondtam az erzeseimet, de tovabbra sem tamogatja, hogy a baratnommel csinaljam meg. "csinalj amit akarsz" felszolitasokkal fogadja el csak. Nem ertem, miert? Kerlek segitsetek, mert ezen kivul ez egy nagyon nagyon jo kapcsolat! Lennie kell valaminek amit nem latok ebben a helyzetben es szeretnem megerteni!

2016. máj. 16. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem igazad van.

Ha az én barátnőm találna ki valamit, nem akarnám learatni a babérokat és a jóba sem ülnék bele hozzáadott munka nélkül.

Ezt kulturált párbeszéd keretében simán meg kell értenie.

2016. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megfontolnám a helyedben ,hogy a jegyességet házasságra alakítsam-e....
2016. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:

"csinalj amit akarsz" - egyetértek vele.


Önző, kicsinyes embernek látom, ilyen kereskedelmi alkut egy családban.... még Közel-Keleten se!

Csináld, ahogy elterveztétek, az esküvővel meg ne siess!


A vállalkozási dolog, meg hát főállás mellett ő nem fog csinálni semmit, az fix - meg hát ért-e hozzá?

De két motivált ember (te+barátnő) amúgy is csodákra képes.

2016. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pörölycápa ***** válasza:

Nem értem hogy lehet ez egy nagyon nagyon jó kapcsolat, ha az ember párja ennyire nem támogatja a másik felet, és ilyen önző módon viselkedik. Vagy ő is felmond, és a vállalkozással foglalkozik, és ő is vállalja a kockázatot, vagy ha a kockázatot nem vállalja, akkor a babérokat se akarja learatni.

Én ilyenbe nem mennék bele, hogy ha nem sikerül a vállalkozás, nekem mindenem rámegy, neki meg nincs semmi vesztenivalója, de persze ha jól megy, akkor majd csatlakozni fog... Nem, vagy közösen építjük fel, mindketten vállalva a veszélyeket, vagy ha ő nem kér a kockázatokból, akkor maradjon ki az egészből, és én meg csinálom mással (a barátnővel, ha már mi találtuk ki). Meg egyébként is, a barátnő is benne volt a kitalálásban, pofátlanság lenne így kitúrni a vállalkoásból.


Egy jó kapcsolatban az emberek támogatják egymást, nem kihasználják.

2016. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

"Vagy ő is felmond, és a vállalkozással foglalkozik, és ő is vállalja a kockázatot,"


Azért mielőtt megkövezünk valakit: szerintem ésszerű, hogy ne egyszerre ketten szálljanak ki a biztos állásból. Mármint ha nem jön be a vállalkozás, akkor egy fizuból még mindig felszínen maradhatnak, de ha mindketten odadobtak mindent, akkor bizony könnyen katasztrófával végződhet.

2016. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
#5-ös, nem kérte senki, hogy adja fel az állását. Ő csak a barátnőt akarja kifúrni.
2016. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ember a jegyesed?👏 minnel elobb lepj le😉
2016. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!