Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet párkapcsolat testiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet párkapcsolat testiség nélkül?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
nem
2016. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ha aszexuális mindkét fél.
2016. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
bizonyos kor fölött igen
2016. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Abszolút semmi testiség, tehát se kézfogás se puszi, tapi vagy petting? Vagy csak szex nincsen? Ideig óráig működhet szerintem de egy idő után igény lesz rá legalább az egyik fél oldaláról. Miért kéne így párkapcsolatban lenni? Az ilyen inkább barátság nem?
2016. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Létezhet hát, nem minden ember vágyik a szexualitásra.
2016. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Létezhet, de minek létezzen?

Kb. olyan, mintha valaki az intravénás táplálást választaná a kajálás helyett. Igen, megoldható, de valamiért én inkább döglenék meg egy utolsó vacsora után mosolyogva, mint szenvednék itt még 4 évtizedet egy jó kajálás nélkül.

2016. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Miután jóformán minden elképzelhető, simán lehet, hogy két ember egymásra találjon és egyikük se akarjon szexualitást. Ugyanakkor ha a testiségbe az alapvető érintéseket is beleszámítjuk, akkor egyre kevésbé elképzelhető nekem.


Másfelől meg, ha kettejüknek jó úgy együtt, hogy hozzá sem érnek a másikhoz, akkor ki vagyok én, hogy megmondjam, mire van szükségük...? Abba se szólok bele, hogy milyen pózban csinálják mások vagy milyen gyakran. Nekem nem működne egy párkapcsolat testiség, érintés nélkül, de ez én vagyok.

2016. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Én kizártnak tartom;talán idősebb korban.
2016. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A csajok okolják a pasikat állandóan hogy csak szexet akarnak,gondolom akkor nekik ez nem fontos..
2016. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Létezhet. Ha egyik félnek sem fontos és ezt tudják egymásról. Olyan, hogy lemondok róla érte.. Olyan nincs. Csak akkor működik, ha nincs benne kell, vagy muszáj.
2016. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!