Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire felejtsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az, hogy nagyon csúnyán szokott velem beszélni a barátom. Sokszor veszekszünk mostanában, mindennek lehord. De konkrétan mindig nekem kell előregondolkodni, mindig én csinálok mindent. A papírmunkáktól kezdve a főzés, mosás, takarítás, iskola ügyek (végzős hallgatók vagyunk) és SEMMIT nem intéz el nélkülem. Mindenhol kötelezően ott kell lennem, nekem kell beszélnem. Én találjam ki a megoldást. Ha felhozom, akkor elkezd velem veszekedni, hogy mennyire felejtős vagyok (noteszba vezetem a mindennapi teendőt, mert elfelejtem és ha nem írom fel, akkor nem lesz megoldva), mennyire lusta (mert fel kell készülnöm a vizsgákra és hetente 1-2 napot nem dolgozom). Ő egész heteket marad itthon, úgy, hogy nem dolgozik, mert sok vizsgája van (elhanyagolta az iskolát), szüleitől kér így pénzt és a szüleivel tartjuk el, elköltözni nem akar, mert nincs rá pénze, nem tervez, nincs támpontja. A munkát is én szereztem neki, egyedül oda sem akar menni. Szeretnék felköltözni Pestre, szeretnék kutyát, macskát, szeretnék családot. Nem támogat, csak tőlem várja a csodát. Akkor kapkod, amikor már nem lehet a dolgokon változtatni és természetesen ha ráhagyok egy dolgot és nem sikerül, csúnyán lehord. Lehet, hogy nem lehet gyerekem, ma ezt is megjegyezte, hogy ilyen undorító terméketlen majommal nem fog élni, aki még arra sem képes, hogy gyereket szüljön. És hogy én mennyire nem vagyok képes festeni magam, mert régen műszempillát hordtam, most meg csak 5 perc alatt összedobom a sminkem. Most komolyan, elvárja, hogy reggel mindent én készítsek össze és fessem ki magam a gyárba? Mondtam neki, hogy legalább kicsit legyen már önálló, segítsen, vegye ki a részét, de akkor elkezdi, hogy én milyen hangnemben beszélek vele. Elkezdem felsorolni a tényeket, amire ő nem tud visszakontrázni (mert igazak), erre jön a hangnemmel... Ma csak magamnak főztem, az én részemet takarítottam ki, mert megint mindennek lehordott. Erre jött, hogy ő ezért fog itt hagyni, mert nem vagyok képes ellátni a háziasszonyi kötelességemet...

Erről lelehet valakit szoktatni vagy hagyjam inkább?



2016. máj. 18. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot kell elfelejtened marha gyorsan, méghozzá ezt a tuskót.


Miért, miért, miért vagy ezzel az emberrel? Miért jó neked, ha kihasználnak, ha megaláznak, ha nem támogatnak, nem tisztelnek, nem szeretnek egy kapcsolatban? Miért vállalod a pótanyuka és lábtörlő szerepet?


Ennyire utálod magad, hogy egy ilyennel beéred? Tényleg azt hiszed, ennyit érdemelsz? Komolyan jobb ez a sz-rtenger, mint egyedül lenni és esélyt adni magadnak arra, hogy normális társat találj magad mellé?

2016. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd vissza amit írtál és amikor leesett akkor menekülj!!!
2016. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A szüleim, én és ő befizettünk egy nyaralást, amit a szülei finanszíroznak neki és én. A probléma az, hogy már mindent befizettünk, lemondani nem lehet, a szüleim az erőlködésem miatt elfogadják, hogy ő a barátom és jönni fog velünk (már magában véve ennyire hülye voltam, hogy összekalapáltam egy ilyen kiruccanást, de hát az idióta kitartásom...) és vagy az egészet le kell mondani vagy megyünk mindnyájan.... Pár hét... Annyira fantasztikus vagyok... a szakítást a nyaralás utánra terveztem, mert akkor azonnal tudok lépni, csak most már egyre rosszabb a helyzet...
2016. máj. 18. 14:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan hulye vagy, hogy ezek utan is meg vele vagy, akkor meg is erdemled. Eletkeptelen embereket nem patyolgatunk, szeretgetunk, vagy ha igen, akkor utana nem panaszkodunk, hogy paraszt idiotak. Vagy valtoztatunk, ha valami nem jo. Nem kifogasokat keresunk, hogy de miert nem tudunk valtoztatni. Ne panaszkodj, cselekedj.
2016. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ennyi szarságot leírni
2016. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mondjátok le, szakíts, és szervezz egy nyaralást csak a te családoddal.

Mindent meg lehet oldani. Én anno rengeteg programot hagytam ki, mert előtte szakítottam a barátommal, ez van.

2016. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk le... a pénzt nem fizetik vissza és nem tudunk még egy ilyenre befizetni. Ez nem olyan egyszerű :)
2016. máj. 18. 15:13
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként azt hittem, hogy az idő folyamán megváltozik és kicsit visszavesz, érett lesz és férfiasabb, önállóbb... ezért tartottam magam ennyire. Csak hát ez egyre rosszabb lett és eleinte nagy volt a szerelem, később a kötődés miatt, de ezt már tényleg nem lehet hagyni.
2016. máj. 18. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott mindenképp a pasit. Egy önállótlan sz.rházi. Attól, hogy a szülei pénzelik, neked nem kell se pénzelni, se az ügyeiben eljárni. A nyaralásra meg menjetek el, ha már így sikerült összehozni, a semminél több. Pestre meg szerintem egyedül költözz fel, az ilyet jobb minél előbb magad mögött tudni.
2016. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te fizetted, meg a szuleid. Nem kell lemondani. Szakitotok, aztan megy aki fizette vagyis te meg anyukad, apukad. Senkit nem erdekel hogy eggyel kevesebben ulnek a repulon vagy eggyel kevesebben alszanak egy szobaban. Egyeb kifogas hogy miert nem szakitasz vele rogton?
2016. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!