Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Tanulmányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Tanulmányok elé helyezni a párt?

Figyelt kérdés

Egészen friss kapcsolatról van szó, nagyjából egy hónapja alkotunk egy párt. Problémánk eddig nem igazán volt, szép is lenne akadna, annyiról lenne csak szó hogy panaszkodik kevés időt töltünk együtt,- ami tény , vagy nem tudom mennyire 3 naponta találkozunk,-de egyenlőre ennyi tellik ki tőlem. Nem azt mondom hogy nem lennék szívesebben vele vagy hogy nem igényelném,de nekem itt az egyetem, van mivel foglalkoznom. Ez mellett nem tudok minden este mászkálni vagy az internetet bújni mert nem hanyagolhatom el. Ő már végzett az iskolával, meg van neki az hogy miből fog megélni a jövőben,-családomban lenne hasonló vállalkozás mint neki az én fejem sem fájna de nálam nem ez a helyzet.

Szeretem és nem szeretném elhagyjon ezért, de párból lehet akárhány, 20 év múlva ki tudja mi lenne, nem dobhatom el a tanulmányaim főleg ha eddig eljutottam s nem kis munkám volt benne. ( nem kérte hagyjam ott a sulit,de nem is szeretném ide kössön ki)! Nem vagyunk 30 éve házasok minden percben együtt legyünk mellesleg én sem rángatom el munkából azért mert én épp rá érek.

Melyikünknek van igaza?

19/L, a srác 24


2016. máj. 18. 18:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
3 naponta az baromi jó te, én hetente, 2 hetente láttam a bnőim általába, mondjuk vége is lett, de az a lényeg hogy a 3 naponta tali az bőven elég szerintem, mikor 1 hónapig nincs tali az már gázos, vagy leglaább a 2 hét.
2016. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%

szerintem a 3 nap teljesen jó.


amúgy neked van igazad, amit megtanulsz az életed végéig veled marad, ez a srác meg bármikor leléphet. fiatal vagy, most kell tanulni, később sokkal nehezebb lesz. aki nem érti meg hogy ilyenkor a tanulás az első az egy marék lepke értelmi szintjén van kb... :D

2016. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Én a minden napi látogatást szerettem mindig is. Bejött, mert összekovácsolt minket :) A távollét nagyon rossz. Többet beszélj vele neten vagy hívd fel többször, amíg össze nem tudtok költözni :)
2016. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőven jó a 3 naponta való találkozás. Vannak emberek, akik viszont nem tudják felfogni, hogy neked most a tanulás a legfontosabb. Voltam ilyen cipőben és nem fogta fel az akkori párom, hogy nem tudok és persze nem is akarok vele 0-24 foglalkozni. Vége is lett, mert még a főiskolán is zaklatott, ha úgy gondolta, hogy keveset vagyunk együtt. Te párod is vagy megérti, vagy keressen mást szerintem, mert hosszú távon ki fog készíteni.
2016. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ezzel én is így vagyok, csak annyi hogy exével hasonlít akivel szintúgy így találkozott, hiába lakom én meg egy utcába vele, csak annyit felelt el hozzátenni hogy hozzá mindig neki kelletz utazni ... Ha akarta a lány,ha nem.... :)
2016. máj. 18. 18:23
 6/29 anonim ***** válasza:
Mi is főiskolásokként jöttünk össze, nem messze volt az ő albija és az én kolim. Suli közben költöztünk össze fél évre rá, ahogy összejöttünk. Könnyebben ment a tanulás (nem az volt mindig a fejemben, hogy jajj mit csinál, nem vonta el a figyelmem, hogy hiányzik stb... :) Persze ezt csak az tudja, aki agyonig szerelemes :D
2016. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szerintem unalmassá válna annyi időt együtt lenni,végén ellaposodna s nem tudnánk miről beszélgetni de hogy valakinek napi szinten arra van igénye azért nem veszélyeztetem az átlagom,- mert azt akkor bárkivel megtehetném. Sok mindent mondott.
2016. máj. 18. 18:25
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Mi 6 éve vagyunk együtt és az elejétől fogva szinte minden nap együtt voltunk. Egy suli, egy csoporttárs, egy munka, egy időtöltés, hétvégente hol az én szüleimnél, hol az övéinél voltunk, most is egy munkahelyen dolgozunk és egy beosztásban vagyunk :) Mindenhova együtt megyünk és egyáltalán nem unalmas. Ez elég rossz kifogás :) Ez sablonduma :D Ki kell próbálni, ha nem megy, túl sok, akkor nem kell erőltetni :)
2016. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én a heti meg 2 heti 1 találkákért mindig panaszkodtam az kevés volt a bnőimtől, egyikse lakott 5 kilóméternél messzebb tőlem, aztán a túlzott hiány megis ölte a kapcsolatot, a másik véglet a mindennap találka meg együttlét, a kettő köztes eza 3 naponta tali bőven elég. Heti 2-3 a max szerintem afölött elveszti az izgalmat meg a varázsát a dolog.
2016. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Óóóó és ha majd összeköltöznek és minden nap látják egymást, akkor mi lesz? Az miért más? :D
2016. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!