Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldre költözik egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre költözik egy pár hónapra, ezért nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A nyáron két hónapra dolgozni megy külföldre, most nemrég ismerkedtünk meg. Együtt vagyunk,de legtöbb találkozón csak szexelünk. Beszéltem vele és azt mondta kedvel,de most nem akar elköteleződni erre a pár hétre,de amikor 2 hónap múlva hazajön komoly kapcsolatot akar velem. A nyár folyamán nem hiszem,hogy csajozni akar,mert nem jellemző rá,de nem tudom. Szerintetek ilyen van? Ha visszajön keresni fog?

Én 19/L, ő 22/F



2016. máj. 18. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet akkora már foglalt leszel.
2016. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem tudjuk előre, mondjuk a "legtöbb találkozón csak szexelünk" nem épp egy komoly kapcsolat első állomásának hangzik.
2016. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, ha tartjátok a kapcsolatot addig amíg kint van
2016. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kifogás az egész, ha tényleg komolyan gondolná, akkor már most komoly lenne az egész, elköteleződne nálad. Nem tudom, hogy mire vár.


De ez a jelenlegi helyzetetek is csak egy szexkapcsolatnak felel meg többnek nem.

2016. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy hangzik, hogy komoly kapcsolatot akarna tőled, ha csak szexeltek hónapok óta, de azért "kedvel".


:)

2016. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Csak 3x feküdtünk le eddig. Lehet én fogalmaztam rosszul :D"


Igen, akkor te :)


Így hagyd nyitva a dolgot, ne köteleződjetek el, várjatok, ha bárkinek jön komoly, akkor vége, ha visszajön, és szabadok vagytok, akkor beszéljétek át.

De szenvedj miatta hónapokig és ne játszd el a hősszerelmest, mert könnyen lehet, hogy ebből semmi nem lesz, sőt...

2016. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kifogas.
2016. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Jól megtömött a dumájával (is).


Rakjuk össze a dolgokat együtt jó?

Jelenleg szexkapcsolatként megy a dolog.

Ő elmegy 2 hónapra, emiatt nem akar komoly kapcsolatot veled.

Ha hazajött, akkor konolyra fordítaná a dolgot.

Szerinted(!!) nem akar csajozni.


Ha bármilyen érzései lennének irántad akkor nem szeretne csajozni.

Ha nem akar csajozni, akkor miért ne vágna bele a kapcsolatba, miben gátolná?


Szabad akar lenni valamiért, vajon miért?

Ha hazajön, akkor vajon miért változna ez a dolog?


Egy dolgot tudok elképzelni, azt hogy rohadtul semmi érzelmei nincsenek. Kimegy, szabad akar lenni, csajozni, flörtölni.

Hazajön;

a, tökéletesen megfelel nekina szexkapcsolat továbbra is

b, semmit nem érez irántad, de legyetek együtt míg nem talál jobbat.


Te hallottál olyat hogy komolyak a szándékai de halasszuk a dolgokat? Vagy esetleg olyat hogy még nincsenek komoly érzelmeim de a naptáramba beírtam hogy 2 hónap múlva lesz?


Vagy vannak, vagy nincsenek. Ha vannak akkor nem akarod hogy a másik 2 hónapig mással legyen, ha nincsenek akkor vagy lesz rod vagy a birtoklási vágy miatt zavarna, inkább eteted a dumáddal.

2016. máj. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolü tökéletesen megfogalmazta.. Nyisd ki a szemed.
2016. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!