Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy ferfi olyan oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi olyan oldalakat lajkol a facen ahol "prostik" vannak (popsit puncit mellet mutogatnak) es a kedvencei közé tesz ilyen oldalakat a facen de kozbe komoly kapcsolatot akar. Higyjek neki?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek errol,ill. ti mennyire lennetek kapcsolatban egy ilyennel aki folyton ilyen oldalakat tesz a kedvencei koze a facebookon ?

2015. júl. 19. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképpen ne higyj neki, ez egy beteg ember. Max. az anyukája tolná bele rossz házasságba, mert már nagyon kell az unoka.
2015. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Addig is kell valamire hokizni. Nincs túl nagy jelentősége.
2015. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs gondolod ? Vegulis minden ferfi nez ilyeneket de akkor is nyilvanosan nem kellene szerintem ilyen oldalakat lajkolgatni persze neha mast is szokott de mar honapok ota ilyeneket lajkolgat.

Mikor vele beszeltem igaz mar ismert de szinte egybol azzal kezde hogy kuldjek sexy kepeket magamrol ahol a popsim is latszik szexy pozokban.

Nem kuldtem neki termeszetes de maskulonben tetszene mert vonzo csao csak nem tudom mit gondoljak.

Szerintetek ezek utan lehetne tobb is koztunk vagy csak sex ?

2015. júl. 19. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor hagyd őt. Tapasztalat..
2015. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Interferencia ***** válasza:
100%
Inkább hagyd.
2015. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan. Szexörült idióta. Attól függ mi a célod kérdező. Ha komoly kapcsolatot akarsz, szerintem hanyagold.
2015. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!