Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar komoly kapcsolatot a lány tőlem vagy csak szimplán szórakozásból csinálja ezt?

Figyelt kérdés
1 hónapja megismertem egy lányt egy egyetemre járunk. Elkezdtünk beszélgetni facen. Órákig dumálgattunk minden nap, sok közös témánk van . Megbeszéltünk találkát is, ami kb harmadik alkalomra jött össze mert egyszer-kétszer lemondta de m1 összejött élőben is szimpatikusak voltunk egymásnak nagyon jól elvoltunk. 5-6 alkalommal találkoztunk egymással randi keretein belül. Bulizni is elhívtam már az én társaságomba, szívesen jött oda is velem. Részegen volt meg az első csók is. Szívesen jön be hozzám a munkahelyemre is ha éppen arra jár. Viszont nagyon sokszor nem értem...volt h lemondott randikat hülye kifogások miatt viszont akkor legközelebb ő mondta h találkozzunk és nem én. Egyik nap nagyon aranyosan tudni írni facebookon másnap tök flegmán válaszol. Volt h randiztunk és akkor is smárolgattunk, csókkal köszöntem el, viszont másnap találkoztunk az egyetemen akkor az arcát nyújtotta nekem, mintha nem engedte volna h megcsókoljam. Ugyanakkor már ő is lehívott engem a saját társaságába bemutatott pár ismerősének . Nagyon sokat nevetünk együtt, elbaromkodunk mindenen. Nem tudok a megérzéseimre hagyatkozni, nagyon megtetszett nekem ez a csaj. Szerintetek csak brahiból csinálja ezt , kalandvágyból végre egyetemista lett. Vagy még tényleg az ismerkedés fázisba vagyunk 5-6 randi az nem olyan sok és meg kell küzdeni érte? Nem veszi komolyan az egészet?

2015. szept. 26. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor tegnap feltetted ugyanezt a kérdést ( http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz.. ) már írtam, hogy csak szórakozik veled!

Tudom, nem könnyű ez elfogadni, de még hányszor fogod megkérdezni?

2015. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő is bizonytalan még. Szerintem adj a dolognak még pár hetet, és ha nem változik, akkor hagyd a csudába. Vagy jöhet egy nagy komoly beszélgetés, de ha csak szórakozott veled, akkor ez kínos lesz mindkettőtöknek.
2015. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!