Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok az 5 év korkülömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az 5 év korkülömbség?

Figyelt kérdés

Mindig érttebbnek mondtak a koromnál, ezért nem igazán jövök ki jól a korombeli fiúkkal.

Kb. egy éve megismertem egy srácot, aki 5 évvel idősebb nálam, én most vagyok 17, ő meg 22. Barátként kezdtük de ahogy telt az idő egyre jobban beleszerettem, csak a korkülönbség miatt nem mertem elmondani,de aztán kiderült hogy vele is ugyanez a helyzet. Pár hónapja kezdtünk járni, teljesen tiszteletben tart, mindig hangsúlyozza hogy nem szeretne gyorsan haladni, ahogy nekem jól esik.És tényleg komolyan is gondolja.

Nagyon jól kijövünk, még soha senkivel nem volt ennyi közös témánk, és nem tudtam senkivel ilyen felhőtlenül beszélni mindenről.Elég jó emberismerő vagyok, és érzem hogy benne megbízhatok.Tervezzük a közös jövőnket is, mindketten komolyan gondoljuk, nem csak játszadozik velem.

De nem tudom, soknak számít ez az 5 év? Mert idáig még nem érzem hogy zavarna bármelyikünket is, de a környezetem furcsán néz ha meghallják hogy ő 5 évvel idősebb.Főleg a szüleimet zavarja...Tényleg ennyit számít ez? Tapasztalatok?



2016. máj. 21. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vészes egyáltalán, mindjárt felnőtt vagy te is, 18-20 évesek már 40 évesekkel is járnak, az 5 év az semmi.
2016. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem sok. A szüleidet meg majd idővel meggyőzi az, hogy boldogok vagytok együtt.
2016. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok
2016. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm:)

É is abban reménykedem, hogy sikerül majd meggyőzni őket.

Azért a 10-20 év korkülönbség már tényleg sok:D

2016. máj. 21. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem sok.


Pl. az en ex-csajom 7 evvel volt idosebb mint en es senkit sem zavart.

2016. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez az 5 év teljesen rendben van, ne aggódj emiatt. Inkább figyelj a barátodra és törődjetek egymással :)

Aztán meg legyetek boldogok sokáig!

2016. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm 18 éves, most érettségizett. Én 22 éves vagyok, már négy éve egyetemista.


Ez lóf-.asz szerintem, mert csak öt évről van szó. A szüleim között például 8 év korkülönbség van.

Barátnőmmel is külsőre nagyon-nagyon tetszünk egymásnak és belsőre is jól megértjük egymást

2016. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok. bocsi, szval különbség n-nel
2016. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tényleg elírtamxd

A leírásban már n-nel írtam, szerintem a címben csak félrenyomtam, telóról vagyok:)

2016. máj. 21. 19:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, jó az így. Legyetek még sokáig boldogok :)
2016. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!