Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés

A párom jelszava ott maradt a facebookjába. Amint beléptem volt egy új üzenet .. A barátnőjével tárgyaltak , hogy egy régi szerelmével beszélget . Ezzel a gyerekkel már beszélt a hátam mögött , akkor is veszekedés lett a vége . Adtam egy új esélyt . Tegnap amikor megláttam, közöltem vele, hogy tudom, hogy mással is beszélgetsz , mivel hanyagolsz .. Erre jött a tagadás , meg a terko szovegeles.

Bevallotta nagy nehezen, hogy felkoszontotte a gyereket, de mást nem beszélgettek .. Összevesztem vele, közöltem, vége van engem nem érdekel ..

Este felhívott, hogy nem hazudik, bőgött , sírt , hisztizett .. Mondtam, hogy nem hiszem el neki . Kérdezte, honnan tudom ilyen biztosra ? Mondtam nekI, hogy onnan mert ismerem . 1 éve vagyunk egyutt, nekem ne akarja elmagyarázni, hogy a srác , akivel egy órát beszélgettek anno telefonon mögöttem nem irt rá semmit . Majd elköszöntem, de meg vagy 6x elmondta hogy nem hazudik .


Ma megnéztem a Facebookjat, kitörölte a lánnyal is es a hapsival is a beszélgetést .. Nekem le van fényképezve, viszont nem állhatok elé, hogy anyukám feltörtem a Facebookod ... Ötletek ??


2016. máj. 22. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Dehogynem! Mondd neki,hogy beléptél véletlenül és ezt találtad.

Nehogy már te érezd magad sz arul!

2016. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
35%
Na egy ilyen betegesen féltékeny diktátorral sem lehet egy élmény együtt lenni, mint amilyen te vagy... Felköszöntötte az exét a szülinapján. És?
2016. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell senkit lebuktatni, csak dobd ki.
2016. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És még harom napig beszélgettek egymással . A végéről volt egy screenshot amelyet elküldött a fenti lánynak , amelyben annyi állt, hogy a gyerek írta : nagyon megváltoztál, nem olyan vagy már mint régen .. Azt hittem komolyan gondolod ezt az egészet BLa BLa BLa ...
2016. máj. 22. 07:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat . A lebuktatast azert akarom, mivel tegnap már ott tartottunk, hogy en csak ürügyet keresek, valójában nem is akarok tovább vele élni , csak nincs bennem gerinc, hogy megmondjam .
2016. máj. 22. 07:22
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de ez túró.


De... nyugodtan dobd ki: legalább te megnyugszol, ő meg talál egy nálad jobbat.

2016. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Túró ? Az , hogy féléve a hátam mögött olyanokat beszélgettek, hogy hiányzik neki, majd a srác szólt, hogy mi van ? Ekkor megkértem, hogy ne beszélgessenek mert ez több mint fair . Aztán most letagadja, hogy harom napig beszélgettek , meg kitörli meg miegymás ? Meg a gyereknek a fényképeit nézegeti , aztán azon idegeskedik , hogy biztos van valakije , ezt le írja a barátnőjének is ?
2016. máj. 22. 08:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismered egyáltalán a fair szó jelentését? :) mert ha nem, ne használd. Ez nyilván a többi idegen szóra is vonatkozik. ;)
2016. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én ezért már régen kidobtam volna a csajt, nem tököltem volna.
2016. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
eleve nem bíztál benne ha leellenőrizgetted a facebookját...ha meg a sírását hisztinek nevezed tuti hogy te már nem szereted őt,ezt tapasztalatból mondom...mindenféleképpen rossz volt már ez a kapcsolat,jobban jártok mindketten ha ennek most vége lesz...viszont szerintem nincsen semmi szükség a "lebuktatásra" hogy még tovább húzd az amúgy is fájdalmas elszakadást,egyszerűen csak mondd el neki hogy semmiképpen nem tudnál ezután bízni benne és ennek most itt a vége,minden jót kívánsz neki a továbbiakban...szerintem ez lenne a helyes
2016. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!