Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akárhányszor szakítani akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhányszor szakítani akarok meg sajnálom . Nem bírok lépni . Miért?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolat . 1 éve egyutt élünk . Nagyon sok vitán túl vagyunk, rengeteg ,,összepakolok es elmegyek" volt már. Egyszerűen nem tudok kilépni . Három hét és le költözünk vidékre , de ugy érzem nekem ez nem megy .. Átvert sokszor, meg velem is vannak gondok, viszont nem tudok lépni mert meg sajnálom ..


Három hete nem keres . Becsapott, kiderült, hogy nem mondott igazat egy két dologban . Más emberek alá teszi a lovat az által, hogy flörtöl velük. A végén nem csal meg , de ez nem bizalomgerjesztő .

Nem fekszik le velem, nagy ritkán szexelunk, akkor is én puncsolok , hogy legyen valami ... Oralisan egyáltalán nem akar kielégíteni . Nem ez a legfontosabb, de ez mind egyet jelent .

Nincs meg elégedve a kapcsolattal, azt hajtja, hogy cselédnek érzi magát, pedig nem igy van . En főzök en mosogatok ferfi létemre .

Két hete kiderült, hogy becsapott, tagadott dolgokat , amelyek megtörténtek .

Akkor közöltem, hogy vége van , majd elsírta magát, elkezdett fohászkodni, el gyengültem , megcsokoltam, le feküdtünk .. Mindig ez van...


Ma osszevesztunk, ugy volt szakitunk . Elmentem hozza, a vegen en lettem a F...sz mivel mondvacsinált dolgok miatt dobom ki a vizsgái elott .. Konkrétan kiderült, hogy mas emberrel flörtölt, majd miután a pasi komolyabban akart vele kezdeni akkor ugyan lerázta , de na ... Megis csak velem van ..


Szóval az ilyen dolgok miatt érzem azt, hogy nem kellene ezt folytatni .. Ha szakitok en leszek a sz...r , mert vizsgázik, mert ő tervezte, hogy jobb lesz vidéken, meg mert stb stb ...


Mindig az van, hogy átmegyek , osszeveszunk majd szeretkezunk egyet ... Nem megy a szakítás ... De nem érzem jol magam .. Minden pénzem a lakásra megy el, 23 évesen nincs semmim, mert mindent ra költők , hogy vele elhessek .. Közbe meg ilyeneket csinál ..


2016. máj. 22. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Tipikus nő, aki önbizalmat csinál magának azzal, hogy mennyien megdugnák. Kidobni való pcsa.
2016. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva, volt hasonló szakitani akartam keserves sírás, meghalt az .....most már nem lessz senkije ezután pár évvel nagyon csunyán elhagyott.
2016. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld, hagy a francba. Nekem ugyanilyen barátnőm volt és én is sajnáltam meg azt mondogattam, hogy nála jobb sosem lesz. Fenéket nem. Eltelt azóta 8 hónap de annyi kedves, aranyos normális, odaadó lánnyal beszéltem már, hogy már tényleg elhiszem: van jobb :)


Nekem még nem jött össze de a tény az tény. Az ilyet hagyni kell a csába aztán flörtölgessen meg csináljon azt akivel amit csak akar. De a te életedet ne tegye tönkre. Ez így nem normális tényleg.

2016. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hű köszi szépen . Kicsit féltem , hogy talán en vagyok az oka az egésznek .. Örülök , hogy nem csak en látom igy .
2016. máj. 22. 22:35
 5/8 Lina93 ***** válasza:
100%

Nő ként mondom, hogy ebből a kapcsolatból menekülj!

Ha elkezd flörtölni mással, ott már nagy a gáz.

Azok alapján, amiket leírtál, már abban sem lennék biztos, hogy nem lépett még félre.

Őszinteség és a bizalom az alapja minden kapcsolatnak.

Ő nem őszinte hozzád, ezáltal te elveszted a bizalmad.

Tudom, hogy nehéz, de mérlegelni kell, hogy mi a fontosabb.

Megvárod, amíg lebukik előtted vagy erőt veszel magadon és nem hagyod,hogy sajnáltassa magát?

Sajnálatból meg végképp ne maradj mellette.

Minél többször nézed el a hülyeségeit, annál merészebb lesz, annál többször fog csalódást,illetve fájdalmat okozni.

2016. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi működik köztetek ebben a kapcsoltban?

Nem sok minden,nincs miről beszélni.

2016. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Együtt éltek, három hete nem keres, átmész... ezek csak nekem ellentmondásos. Nem kell megsajnálni. Hozni kell egy döntést és csak egyszer összeszorítani a fogad és kész.
2016. máj. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiürült egy kapcsolat, amit Költőnő kérdez, azokat én is kimásoltam: mit jelent az, hogy együtt éltek?


Ha ő meg cselédnek érzi magát, akkor jó hír, hogy vége! Legyen szabad ember immár.

2016. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!