Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire konzervatív lenne apám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire konzervatív lenne apám?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és együtt vagyok életem első komoly szerelmével. Felhoztam apának, hogy szeretném, ha itt aludna jövő hétvégén a párom. Erre azt mondta, hogy szó sem lehet róla, ő nem akar idegen férfiakat kerülgetni a saját házában. ( A kötelező bemutatás megvolt, szóval nem tök idegen) Hogy mondjam el ezt a barátomnak, hogy megértse és ne veszekedés legyen belőle, hogy a fater nem bírja?
2016. máj. 23. 07:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Jogos en sem kerulgetnek

Amig nala laksz o szabalyait tartod be

2016. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lina93 ***** válasza:
100%

Apukáddal kéne leülnöd beszélgetni szerintem.

Felnőtt nő vagy, megvan a saját magánéleted már, ezt valahogy meg kellene vele értetni.

2016. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A beszélgetésnek induló dolgok mindig veszekedéssé fajulnak. Anya pártatlan a témában...
2016. máj. 23. 07:55
 4/15 Lina93 ***** válasza:
100%

És próbáltad már a másik irányból megközelíteni a dolgot?

Hogy mondjuk te aludj párodnál?

Apukádnak dobd be ezt a lehetőséget is. Párodnak meg mondd el finoman, hogy mi a helyzet és szeretnéd elkerülni a konfliktust.

2016. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én már aludtam nála, de nekem rosszul esik, hogy ő nem tud nálam :( neki már több barátnője volt, nekem ő az első... A szülei elfogadtak, meg örülnek nekem, ha náluk vagyok, de nekem ez fontos lett volna :(
2016. máj. 23. 08:11
 6/15 Lina93 ***** válasza:
59%

Ja értem, akkor apukádnak nem is az a problémája, hogy kerülgetni kell a párod, hanem az, hogy felnőtt a kislánya.

Szerintem nem szeretné, ha "előtte" történne néhány dolog.

Csak nála kellene keresni a probléma megoldását, mert ez nem mehet így örökké.

Én a helyedben addig próbálkoznék apudnál, amíg nem szánná rá magát, hogy leüljetek higgadtan megbeszélni ezt a dolgot.

Lesz benne még pár kanyar meg sok veszekedés az biztos, de egyszer úgyis megérti majd, párodnak meg mondd csak, hogy puhítanod kell apud, mert nehéz eset. Ha igazán szeret téged, melletted fog állni és türelmes lesz.

2016. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gondolom nem akarja éjjel hallgatni, ahogy a kicsi lányát nyösztetik a szomszéd szobában :-P

De egyébként meg felnőtt nő vagy, van saját életed. Szüleiddel élsz - mondjuk nekem ez furcsa ilyen idősen -, ha beszállsz a rezsibe, háztartásba, akkor jogaid is vannak, pl. az is, hogy fogadhatsz vendéget.

2016. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg apukad hogy szeretne e kesobb umokakat vagy ugy tervezi-e hogy majd mindenkit elmar melloled?
2016. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apádat Ő hány éves volt mikor ott aludt a bnőjénél,vagy inkább anyukámat,meséljen kicsit,a konzervatív apuka fiatalkori dolgairól
2016. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ott aludnék 2 hétig a srácnál, akkor rájönnének, hogy otthon is lehetnél.
2016. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!