Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Apám eltiltott a barátomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám eltiltott a barátomtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 16 éves lány vagyok.

Soha életemben nem volt még pasim és nem is nagyon tetszett senki.. egészen idáig...

Van egy "srác".. akivel egy közös ismerősünkön keresztül ismerkedtünk meg. Kerek 10(!) évvel idősebb nálam.

Eleinte csak beszélgettünk. Neki volt is egy vele egykorú barátnője.

Aztán a beszélgetések során rájöttünk, hogy rengeteg közös van bennünk és rokonlelkek vagyunk.

Elkezdtünk közös programokat szervezgetni. (Persze csak titokban...)

És elkezdett egyre jobban tetszeni..

Tudtam, hogy ez nem helyes hiszen 10 évvel idősebb nálam és van barátnője.

Aztán egyik napról a másikra... szakított a barátnőjével. Eleinte nem mondta el, hogy miért csak mindig kifogásokat keresett..

Aztán egyszer azt mondta, hogy azért szakított vele, mert úgy érzi, hogy mióta vele vagyok egyre közelebb érez magához és már nem szereti a barátnőjét.

Hát én nagyon boldog voltam igazából, hogy ő is érdeklődik irántam.. de bűntudatom is volt amiért úgymond leromboltam a kapcsolatukat.

Aztán valamivel később megtörtént az ominózus első csók.

Aztán megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője. Kértem gondolkodási időt. De ekkora már teljesen beleszerettem.

Most "járunk"...

Úgy döntöttem, hogy ezt nem szeretném eltitkolni a szüleim elől... hát bemutattam nekik.

Meglepődés az volt rendesen... : )

Anya csak igyelmeztetett erre-arra.

De nem vagyok naiv tehát tudok magamra vigyázni.

Apa viszont teljesen kiakadt. Meg akarta verni... Megfenyegette, hogy ha nem tűnik el a közelemből akkor "bajok lesznek"...

Titokban kell találkozgatnunk...

Az apámnak teljesen elment az esze.

Értem, hogy 10 év rengeteg idő... de miért nem tudja úgy lerendezni, mint anyu?

Kitűnő tanuló vagyok, megbízható, sosem hazudok a szüleimnek, nem balhézom, nem iszom, nem cigizem, nem drogozom, és soha nem pasiztam... miért nem bízik meg bennem egy cseppet?!

A barátom egyenlőre rendíthetetlenül mellettem áll és nem hajlandó feladni a "harcot" apám ellen, de félek, hogy egyszer szakítani fog...

Hiszen miért küzdene egy olyan férfi értem aki százszor szebb és jobb nőket kaphatna meg??

Nem tudom mit tegyek! Segítség!



2014. febr. 22. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert apud tudja előre ,hogy csak kihasználna!
2014. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Az írásodból az derül ki, hogy apádnak van igaza. Érzelmileg még éretlen vagy.
2014. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy éretlen vagyok, de nem hülye...

Szerintem csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát.. és nálam "néhány érzelem" erre még nem ok.

2014. febr. 22. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:
hát sajnálom mert ez elég rossz helyzet nekem pont így volt hogy 15 éves barátnőm volt amikor én 25 és engem szeretek a szülei mondjuk ezen én is meglepődtem hogy ilyen könnyedén elfogadnak :D
2014. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zs.fanni válasza:
Próbáld apukádat meggyőzni arról,hogy ő nem olyan mint aminek képzeli, hanem sokkal jobb. Ha tényleg szeretitek egymást úgy is kitartotok egymás mellet.
2014. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez a mondat, hogy "Hiszen miért küzdene egy olyan férfi értem aki százszor szebb és jobb nőket kaphatna meg??" - annyira szánalmas, hogy az már gáz.

Ez a pasi bármit megcsinálhat veled. Keress korodbeli barátot.

2014. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet, bár nálam 7 évvel idősebb. Próbáld leültetni őket egy asztalhoz, hogy higgadtan tudjanak egymással beszélni, vagy mesélj a jó tulajdonságairól, vagy nem is tudom.. Rettenetes ez a helyzet, amikor mindenki csak arra tud gondolni, hogy úgyis csak ki akar használni, meg csak az érdekli, én nem látják a kor mögött az embert..
2014. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a pasik bármire képesek blablabla...

Csak az az egy tűnik kissé ironikusnak, hogy értem elhagyta a barátnőjét akivel 4 éve voltak együtt... és küzd értem pedig apám tényleg nem piskóta.

Lehet, hogy korai ezt még kijelenteni, de egyáltalán nem érzem, hogy ki akarna használni vagy nyomulna.

Nyilvánosan pédául nem szoktunk nagyon csókolózni sem...

mármint úgy "közönség" előtt..

Még soha nem taperolt...

Szóval a "legdurvább" az nálunk eddig a csók volt... xd

2014. febr. 22. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles aádra hallgatni.

ha akarod tedd, ha nem akkor ne.

De csak úgy, hogy ne bánhass meg később semmit.

2014. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Kicsit elgondolkodtatott a történeted.

Szerintem apádnak felhozhatod érvként - és ez valóban megfontolandó, hogy mennyivel lenne az neked jobb, ha egy korod bélivel lennél? A korosztályod nagyon felelőtlen, sokan azt sem tudják egy lány mitől lehet terhes vagy mitől nem, aztán szexelnek össze-vissza és itt lesz a GYIK-en sok "lehetek terhes?" kérdés. Arról nem is beszélve, hogy egy korod béli srác egészen biztosan nem akar komolyat, csak dugni. A kevés kivétel csak erősíti a szabályt. Ha ráadásul a tanulmányi eredményeid nem romlanak emiatt, akkor aztán végképp nem lehet gond. Megnyugtatóbb lehetne inkább, hogy egy annyi idős férfi már feltehetően tapasztaltabb, felelősségteljesebb. Annyit tudok javasolni, hogy a szex-el tessék várni. Hamar kiderül úgyis, hogy ha azt akarja és nem akar rád várni. Ha viszont komoly a dolog, és 2 év múlva is együtt lesztek még, akkor onnantól apádnak meg már nem lesz beleszólása, akár feleségül is vehet. De tényleg ajánlom neked, hogy figyelj a férfi gesztusaira, viselkedésére és próbáld objektívan nézni őt olyan értelemben, hogy nem kihasználni akar-e. Ne hagyd, hogy az érzelmek elhomályosítsanak. De ha tényleg rendes fószer, akkor csak a korkülönbség nem lehet akadály. 10 év nem olyan sok, mint ha 20 év lenne.


23/F

2014. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!