Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire konzervatív lenne apám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire konzervatív lenne apám?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és együtt vagyok életem első komoly szerelmével. Felhoztam apának, hogy szeretném, ha itt aludna jövő hétvégén a párom. Erre azt mondta, hogy szó sem lehet róla, ő nem akar idegen férfiakat kerülgetni a saját házában. ( A kötelező bemutatás megvolt, szóval nem tök idegen) Hogy mondjam el ezt a barátomnak, hogy megértse és ne veszekedés legyen belőle, hogy a fater nem bírja?
2016. máj. 23. 07:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Vaaagy költözz el otthonról, elvégre is 23 éves vagy.
2016. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Annyira jól nem keresek, hogy külön költözzek. Egyedül nem szeretnék élni, a párommal meg nem régóta vagyunk együtt és nem szeretnénk semmit se elkapkodni.
2016. máj. 23. 18:49
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja? Aha

Hat mindennek ara van

Elkoltoxol szabad vagy ott maradsz akkor szabalyokat betartod

2016. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 11-es, aki javasolta, hogy költözz el, elmondom, miért. Mert az "apu nem engedi, hogy a barátom nálunk aludjon, mit tegyek?" kérdések a 16 éves kis tiniktől szoktak ide felkerülni, nem pedig 23 éves, elvileg érett, felnőtt nőktől.

Az utolsóval is egyet értek, az ő szabályai szerint megy a játék, mivel az ő házában élsz. És ezt most független attól mondom, hogy nem értek egyet apád gondolkodásával.

A helyzet egyszerű, nem őt kell megváltoztatnod és nem kell neki kuncsorognod neki, hogy megengedje, hanem kezdd el a saját, önálló életed és minden ilyen probléma egy csapásra megoldódik.

Ja és hogy nem keresel jól... később mi lesz? Később jobban fogsz keresni, vagy mi? Vagy még hány évig fogsz a szüleid nyakán élni?

2016. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez nem konzervativitás kérdése. Egyszerűen... mondjuk, tekintélyelvű az apád, és képtelen megérteni, hogy felnőttél.

Sajnos átérzem, nekem anyám ilyen. Páromat az első találkozásuknál kb. kidobta a lakásból, mert ez itt az Ő(!!!!!) lakása (nem túlzok, ez volt a bemutatkozása), ő így él, ehhez senkinek semmi köze, és megvárhat az előszobában, míg húzok cipőt, hogy elinduljunk. Tette ezt úgy, hogy tudott róla, hogy nálunk van a párom - miközben ő elvileg nem lett volna otthon.

Azóta másfél év telt el. Párom azóta sem lehet nálunk, függetlenül attól, hogy anyám otthon van-e, vagy sem. Elhangzottak már hasonló kijelentések, mint nálad, miszerint nem fog idegeneket kerülgetni, illetve ez az ő lakása, ő dönti el, hogy kit enged be, emellett előfordult olyan is, mint pl. hogy az ő lakása nem kupleráj, hogy pasikat vigyek fel.

Én ráadásul még idősebb is vagyok, mint te.


Sajnos erre nincs megoldás. Míg otthon vagy, nyelned kell, ha nem hajlandó kompromisszumra, nem tudsz mit tenni. És ez alapján nekem nem úgy tűnik, hogy hajlandó lenne. Megoldás az lesz, ha valóban komoly a kapcsolat, és összeköltöztök. Vagy te jársz fel a sráchoz, ha meg tudjátok oldani.

A hogy mondd el kérdésre... Nos, ha emiatt veszekszik, akkor az igen sokat elárul róla, és nem jó értelemben. Én a helyedben kereken elmondanám, hogy ez van. Nem tehetsz róla, nincs hozzá közöd.

2016. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!