Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott női elvárások. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott női elvárások. Szerintetek sincs ennek igazából reális valóságalapja?

Figyelt kérdés
Elmondom mire gondolok. A férfiak hajlamosak azon bosszankodni, és síránkozni, hogy milyen túlzóak a mai nők elvárásai. Ohh igen, elvi szinten én is ezt tapasztalom az ismerettségi, baráti körömben (zömében a húszas évei végén járó korosztály). Tehát mint szingli nők, szeretnek nagy elvárásokkal dobálózni, legyen lakás, legyen kocsi, legyen diplomás, legyen kisportolt, legyen jóképű, legyen figyelmes és még hosszan sorolhatnám. De! Tapasztalatom szerint ez csak a duma. 2 héttel/hónappal később ugyan az a nő, aki mindezt a sok elvárást felsorolta, 10 centivel a föld fölött járva szerelmesen áradozik, az új kedveséről, aki maga a tökély. A fiatalember, amúgy 8 osztályt végzett, segédmunkás, kopaszodó, borostás, és mondjuk alkoholista. Szóval közelében sem jár annak az elképzelt férfinak akit korábban ideális jelöltként a nő lefestett, mégis szerelmes és oda meg vissza van érte...És ez egy totál általános jelenség az én ismerőseim között. Tehát, ebből az a tanulság, hogy igazából amíg nincs szerelem addig szeretnek nők dobálózni ezekkel a bizonyos elvárásokkal, de ha valakinek sikerül magába bolondítani őket, akkor igazából mit sem ér mindez, csak üres szavak. Ti erről mit gondoltok?
2016. máj. 23. 11:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Minden nő igazságtalan. a gyks szűz férfiak a királyok és kész!
2016. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%

#11


Általában a csontvékony fajtára szokták ezt mondani az átlagos/kövérkés/dagadt változat már nem érdemli ki ezt a jelzőt.


Amúgy nem tudom mekkora tévedés, de a buszmegállóban a csajok kit is néztek végig? Egy idegesítő, "menő" cigányt, nem a csendesebb-normálisabb figurákat. És nem kiröhögték a cigót, hanem tetszett nekik.

2016. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
De ki is tehet arról ha elhízott? Most komolyan ha engem zavarna hogy a férfiak kategóriákkal jobb nőnek tartanának ha sminkelnék és edzenék hogy feszesebb legyek és ezáltal akár a helyi macsókkal is cicázhatnék akkor tennék érte. Sőt a legtöbben így gondolkoznak. Ez a vagy tegyél érte vagy fogd be kategória. Komolyan nem értem min javít ha szidjuk egymást a nők a pasikat a pasik a nőket. Ha nem tetszik a helyzeted tegyél érte vagy fogadd el ami van de az hogy napi 3x vitát nyitunk erről nem változtat semmin.
2016. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
"de a buszmegállóban a csajok kit is néztek végig? Egy idegesítő, "menő" cigányt" - Hogyne nézném meg, ha csinálja a cirkuszt, vagy bömböltet valami zenét, és még véletlenül se fülessel, és azt lesem, hogy el tudom-e kerülni leszálláskor...
2016. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
A szűz, gyks férfiak über brutal jóképű, magas, izmos, kigyúrt pasikák, akik multimilliárdosok, hosszú és vastag a farkuk és van 50 ingatlanjuk és 12 luxus autójuk. :D Ez akkor is így van és kész, a nők meg olyan szemetek a gykn, meg az életben mindenhol, mint nácik a zsidókkal. A szűz férfiak ártatlan áldozatok, mint Radnóti Miklós és társai. A nők meg olyanok, mint zordon az Oroszlánkirályban.
2016. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13%
Zordon? Inkább Szörnyella akkor, ha már nőkről beszélünk. :-D
2016. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
4%
A férfiak ma született báránykák, akiket a nők bántanak. A nőknek sárgán világít a szemük a sötétben mert ennyire gonoszak. A szűz pasik pedig Isten Császár Adoniszok, s nincs alacsony és ocsmány, se csóró, se turcsi orrú, mert mind úgy nézünk ki, mint Brad Pitt és Justin Bieber. Én az alacsony és ocsmánynak meg turcsinak is megmondtam, hogy ők szexi, jóképű, magas, erős, gazdag férfiak. A nők meg olyanok, mint jafar az Aladdinban.
2016. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ilyen pasi jön be nekik,amilyen tulajdonságút felsoroltál,de nem biztos,hogy ez a nő kell az ilyen pasinak.
2016. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%

Ez nálam pontosan így van. Az exem mások szerint minden volt, csak jó pasi nem, de én nagyon szerettem. :)

Ha viszont valaki csak kicsit tetszik, vagy még kicsit sem, akkor egyből észreveszem az összes hibáját, mert nem vagyok szerelmes...

2016. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%

Férfiak és nők is úgy vágnak a kapcsolataikba, hogy a fejükben élő ideált vetítik ki a kiválasztott partnerre. Ebben semmi újdonság nincs, ez a világ rendje, így működik az emberi elme.

Minél nagyobb a szakadék az elképzelt ideál és a valóság között, annál nagyobb lesz idővel a csalódás, a kiábrándulás, amikor lekerül a rózsaszín szemüveg (ami szükségszerűen bekövetkezik idővel).

Minél érettebb valaki (ami nem feltétlenül korfüggő) annál inkább képes megfogalmazni reális igényeket a partnerével szemben, és olyan partnert választani, aki tényleg közel áll ezekhez az elképzelésekhez, nem csak belevetíti.

A reális igény nem azt jelenti, hogy le kell tenni a lécet a béka feneke alá, és bárki jó, hanem tudatosítani, hogy számomra mi az, ami TÉNYLEG fontos a másik személyben, ami elengedhetetlen a kapcsolat működéséhez. Ehhez kell tapasztalat is, mert a gyakorlatban például az derül ki, hogy a sportos testalkat rengeteg idővel jár, ami a kapcsolattól veszi el az energiákat, és akkor már mindjárt nem olyan szimpatikus. Lehet, hogy a kocsi sem lesz olyan érdekes, ha kiderül, hogy a társam csajozásra használja, és nem engem visz vele bevásárolni. És még lehetne sorolni. Minden tulajdonság pontosan annyira válik értékessé, amennyi gyakorlati haszna van a kapcsolatban (és minél kevesebb hátrányt okoz). Az érett személyiség abban mutatkozik meg, hogy képes megfogalmazni, hogy pontosan milyen elvárásai vannak, azokat MIÉRT várja el, és onnantól igenis joga van elvárni, mert az neki valóban fontos, és a hiánya frusztrációt okozna a kapcsolatban (aminek a másik fél inná meg a levét).

Szóval a megoldás, hogy mindenki azt várja el, amire tényleg szüksége van, azt viszont feltétlenül várja el, és ne csak belelássa a másikba.

2016. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!