Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott női elvárások. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott női elvárások. Szerintetek sincs ennek igazából reális valóságalapja?

Figyelt kérdés
Elmondom mire gondolok. A férfiak hajlamosak azon bosszankodni, és síránkozni, hogy milyen túlzóak a mai nők elvárásai. Ohh igen, elvi szinten én is ezt tapasztalom az ismerettségi, baráti körömben (zömében a húszas évei végén járó korosztály). Tehát mint szingli nők, szeretnek nagy elvárásokkal dobálózni, legyen lakás, legyen kocsi, legyen diplomás, legyen kisportolt, legyen jóképű, legyen figyelmes és még hosszan sorolhatnám. De! Tapasztalatom szerint ez csak a duma. 2 héttel/hónappal később ugyan az a nő, aki mindezt a sok elvárást felsorolta, 10 centivel a föld fölött járva szerelmesen áradozik, az új kedveséről, aki maga a tökély. A fiatalember, amúgy 8 osztályt végzett, segédmunkás, kopaszodó, borostás, és mondjuk alkoholista. Szóval közelében sem jár annak az elképzelt férfinak akit korábban ideális jelöltként a nő lefestett, mégis szerelmes és oda meg vissza van érte...És ez egy totál általános jelenség az én ismerőseim között. Tehát, ebből az a tanulság, hogy igazából amíg nincs szerelem addig szeretnek nők dobálózni ezekkel a bizonyos elvárásokkal, de ha valakinek sikerül magába bolondítani őket, akkor igazából mit sem ér mindez, csak üres szavak. Ti erről mit gondoltok?
2016. máj. 23. 11:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
9-es van lakásom, meg kocsim is, sőt nyaraló is lesz majd igaz az a szüleim által örökölve. Ha csak arra várnék, hogy egy olyan női párom legyen akinek szintén van akár csak lakása is, egyedül aggként halnék meg... Bár egyszer volt egy nő akinek volt háza és be is jöttem neki, de saját vállalkozása volt és heti 7 napot dolgozott+2 vizslája volt, nem láttam ott hova fértem volna bele az életében. 1x randiztam lakásos nővel vagy 5 társkeresőn volt fenn és úgy láttam iszonyatosan válogatott, első randinál nem is jutottam tovább. Magas vagyok sportos 12 éve ugyanaz a munkahelyem, csak mert várost váltottam. Oké jóképű nem vagyok, de a nők akkor is baromira válogatnak ez a tapasztalatom. Elvált egy jóképű kollégám aki egy iszonyat bunkó, azért is dobta ki a felesége, még vezetni sem tud, de minden nő fut utána, csak mert jóképű, igaz 1 hónap után dobja mind de ilyen felszínes a világ, hogy a belső nem is fontos az elején...
2016. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm egy csúnya pasival jött össze, az elején nem akart tőle semmit csak a pénzét, de ma már együtt laknak és kisebb-nagyobb zökkenőket leszámítva, látom a lányon, hogy szívből teszi azt a pasiért, amit tesz. Nem, nem a pénzért! Amikor látod azt, hogy olyanokat tesz a másikért, amit nem lenne kötelessége, akkor már nem lehet azt mondani, hogy a haszonért csinálja.

Furán hangzik, de kicsit nagyobb darab, macisabb testalkatú pasiról álmodozott és mégsem vált valóra az álma, de nem is bánja. Nem tudná elképzelni az életét más valaki oldalán.

Igen, van ilyen...

2016. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az pontosan a normális hozzáállás a párkapcsolatokhoz - nemtől függetlenül. Mindenki "listával" ismerkedik, mert a tökéleteset keresi. Az emberek nagy része azonban rájön - ösztönösen, vagy némi tapasztalat után -, hogyha szerelmes vagy, akkor nem számít a lista, fikarcnyit sem. És pont attól lesz tökéletes az illető, mert nem egy két lábon járó lista.

Aztán persze vannak a kivételek, akik képtelenek elengedni a lista pipálgatását, ők lesznek egész életükben egyedül. :) De ez a ritkább.

2016. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!