Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vissza fog még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza fog még hozzám jönni?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú párkapcsolatom, de vége lett miattam. Utána vissza akartam szerezni, de addig neki lett egy új barátnője akit szerintem nem is szeret. Még tartjuk a kapcsolatot mert ő nem akar velem rosszba lenni, de a csajról utál beszélni. Miért beszélget velem? Jó nem sűrűn csak ilyen hogy vagy szinten?

2016. máj. 23. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátok Közt újabb része a tietek? Amúgy gyerekes a kérdés, nem tudjuk mi lesz köztetek, de jobb lenne megbeszélnetek mint felnőtt a felnőttel értelmesen. Esetleg ezeket a kérdéseket a közösségi oldalon feltehetnéd neki: "Miért beszélgetsz még velem? Jelentek még valamit számodra? Szeretsz?"
2016. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezz rá, jobb letudni hogy mi a helyzet mint hogy te marcangolod magad miközben ő max örül annak hogy van valaki aki rajong érte, esetleg két szék között van épp..
2016. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mégis honnan a francból veszed, hogy nem szereti a csajt, ha nem is beszél veled róla, sőt, alapvetően csak ritkán, és felszínes társalgásaitok vannak?

Szállj le a magas lóról, nem kellesz neki, csak próbál normálisan viselkedni, de nyugodtan add a tudtára, hogy te erre képtelen vagy.

2016. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!