Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom bevallotta, hogy a volt barátnőjét élete szerelmének hitte, akkor engem sose fog úgy szeretni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hitte, vagy hiszi a mai napig?

Mert ha hitte, akkor az oké, sokan hiszik ezt a párkapcsolat elején. Viszont ha még mindig így gondolja, az elég nagy gond. 22/F

2016. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
majd túl lesz rajta. én is ezt hittem az előző páromról. normális hogy egy kapcsolatban ezt hisszük, csak tényleg ha még mindig, az a baj. bár még így is azt mondom hogy túl lesz rajta, idő kérdése.
2016. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem az elsőről,hogy az igazi,de nagyot tévedtem és sikerült elfelejteni.A jelenlegit nagyon rég óta szeretem.Jobban,mint az elsőt.Szóval lehetsz még neki igazi.
2016. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt is mondta hogy nem fog téged úgy szeretni? Bár számomra lényegtelen lenne, mert akkor menjen vissza hozzá ha ő volt az igazi. Taplóság ezt így elmondani. Nincs túl a csajon. Miért lett vége ha annnnnyira ő volt a szerelem?

Mert az én exem ezt is megmondta... Tapasztalat: ha még mindig hiszi és ezt el is mondja így neked akkor az úgy van. Az én exem nem jutott túl soha a lányon, az utódomnak is ezt mondta...

Mennyi idő telt el a szakításuk óta? Ti mennyire időre rá erre jöttetek össze? Mert általában olyan pasiknál jön elő akik nem annyira régen szakítottak.

2016. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!