Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretlek így is, de a tested...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek így is, de a tested nem tetszik?

Figyelt kérdés

Megismerkedésünk óta nagyon jól megértjük egymást,teljes mértékben kiegészítjük egymást,és nem is nagyon van olyan nap,hogy ne igényelnénk egymás közelségét. Szó volt már együttélésről,vagy legalább hogy megpróbáljuk együtt,de tudom hogy neki a vékony lányok tetszenek,és mondta is,hogy az alakomon változtassak, mert ez nem szép. 170 cm vagyok, 65 kg,annyira nem érzem magam zsírdisznónak. Na mindegy is. Ezt én nagyon sértőnek tartom. Szerintetek is az,vagy csak én reagálom túl?

Nagyon vékony sose leszek,így akkor ez a kapcsolat halott?



2016. máj. 25. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
70 kg alatt vagy, szerintem nem lehet rossz az alakod. Egy párkapcsolatnál fontos viszont a testi vonzalom is. Akinél ez nincs meg, hát lehet olyat kellene keresned akinél megvan.
2016. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A testalkatod inkább átlagosnak mondható, ha ő a NAGYON vékony lányokhoz vonzódik, akkor sose leszel az ideálja, ami elég önbizalomromboló a kapcsolatban. Én olyan társat választottam, akinek vonzó az alkatom, legalábbis bizonyos részletekhez nagyon tud vonzódni, ennek hangot is ad, amiben pedig nem vagyok tökéletes, azt tolerálja. Sosem kritizál, érett, felnőtt ember ilyet nem tesz. Ő választott téged, nincs joga reklamálni, kritizálni, megváltoztatni.
2016. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A belsőmhöz viszont ragaszkodik. Akkor Szerintetek se menjek bele komolyabban.. Én is így érzem. Folyton kevésnek érzem magam hozzá,pedig.... Hmm... Minden klappolna. Köszi a válaszokat
2016. máj. 25. 11:07
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Inkabb oszinte a srac es bantoan.Az lenne az erdekes kerdes h ha leadsz 3-5kgot akkor elerned nala h csinosnak es vonzonak talaljon?
2016. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem besértődni kell, hanem megmondani, hogy ez van, te biza jusztsenem vagy hajlandó NEKI szépülni.

Mit képzel már magáról az ilyen?

2016. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sose lesz jó ez a kapcsolat. Teljesen más alkatú lányok tetszenek neki, mint te, ezért sose leszel jó neki. Én meg pont az ilyen típusúakat szeretem (legalábbis magasság/súly szerint), mint te. 36F
2016. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez serto. En is tudom hogy a parom alapbol a vekonyabb lanyokat szereti mert sokszor bezelgettunk errol de o mindig azt mondja hogy nagyon szeret igy ahogy vagyok es csak akkor valtoztassak ha magam miatt szeretnek hogy en jobban erezzem magam a boromben. De barhogy is teszek, akar fogyok akar nem o szeret igy es mindenben tamogat. Es szerintem ez a helyes hozzaallas nem az amit a baratod muvel. Amugy en sokkal koverebb vagyok nalad
2016. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
szerintem se menj bele. alapból, ha ilyet mond ott már valami nem stimmel, mert még ha tényleg a vékony lányok is tetszenek neki, ha igazán szeretne elfogadna ahogy vagy, és nem kérné hogy változtass, sőt, nem is gondolna rá. jobb ha kidobod, külsőséges felszínes gyö kér.
2016. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén? Te nem vagy kövér. Normális az alakod. A pasi, aki ezt mondja, egy óriási tahó. Már bocsánat. Hagyd ott! Nem képes megbecsülni téged.
2016. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Normális esetben ha megszeretünk valakit, akkor úgy szeretjük meg, ahogy van. Ez nem zárja ki, hogy lehessen még jobban is tetszeni, pl. ha valaki lead pár kilót vagy ügyesebben kezd sminkelni, stb. A barátod nem valami empatikus. Amúgy a testalkatod a leírt paraméterek szerint teljesen normális szerintem. Nem baj, ha egy nőnek nem zörögnek a csontjai. Nekem is az tetszik.
2016. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!