Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazán érdekelne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán érdekelne, hogy a férfiaknak mi a legfontosabb szempont amikor feleséget keresnek, illetve mi az ami megfog egy férfit. Kinek mi volt?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne,mert az én férjemnek semmi nem jó...mindennap főzök,a gyerekeket én látom el,a lakást,ruháit,autót rendbe tartom,otthon nem kell semmit csinálnia,a házaséletünkkel nincs probléma,nem dolgozok még gyeden vagyok,de nem vagyok egy lelakott,elhanyagolt anyuka.Pénzt nagyon nem szeret semmire kiadni,az anyagiak 70%-át én állom.Ellenben mindenért csesztet,semmi nem jó neki,ha paprikás krumpli az ebéd azért,ha bableves azért,ahogy porszívózok azért,ha a gyerek anyás azért.Akkor mi is kell a férfinak?

2016. máj. 25. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hülyét választottál,és ezt megpróbálod másokra is kivetíteni... nem kéne. :)
2016. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ugye latod hogy csak egy cseled vagy meg egy lyuk akivel dughat es kicsit sem tisztel?
2016. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ettől intelligensebb hozzászólásokra számítok!!! Tehát,kinek mi a fontos?
2016. máj. 25. 11:56
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
GMiért vagy együtt egy olyan emberrel, aki folyamatosan megaláz, nem tisztel sem nőként, sem emberként? Neked mi a fontos egy kapcsolatban? Hogy így bánjanak veled? Mert akkor a megfelelő emberrel élsz együtt.
2016. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pszt! ***** válasza:
88%

Az előttem szólóknak, annyiban igazuk van, hogy nem ezt a bánásmódot érdemled.

Én, ha a helyedben lennék, egyszer hagynám úszni a házat, ebédre is csak pizzát rendelnék, szakadt mackóban és koszos pólóban ülnék asztalra feltett lábakkal és nézném a tv-t. Na akkor jogosan pattogna. Lehet egy kicsit elgondolkodna azon, hogy mennyi mindent teszel értük :)

25/N

2016. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én még közel sem keresek feleséget, igaz olyan lánnyal se jönnék össze, akire azt mondanám, hogy "na vele tuti nem házasodnék össze". Ha eljön nekem az az idő, hogy konkrétan feleséget keressek, akkor mindenképpen figyelembe venném, hogy a nő mennyire sikerorientált, mennyire fontos neki a karrier. Lehet konzervatív hülye vagyok, de nem szeretnék olyan feleséget, aki majd 38 évesen kezd el gondolkodni, hogy jó lenne gyerek, mert hát eddig a karrier volt fontos. Legyen karrier, nem azt mondnom, de arra ott van a gyerek születése után 3 évtől a nyugdíjig pár tíz év. Nyilván benne lenne a megfigyelésben, hogy mennyire lenne jó anya. Mennyire kedves, mennyire kompromisszum kész. (Persze én is az vagyok, nem várom el, hogy mindenki mindig hozzám alkalmazkodjon, de egymáshoz kell tudni alkalmazkodni) Kicsit legyen házias, nem kell egy nagy konyhatündérnek lenni, de törekedjen, hogy mondjuk a gyerekeknek tudjon majd főzni valamit, stb. Ja és a legfontosabb persze az, hogy szeressük egymást, szeressem mint nőt, és ne csak a gyermekeim anyját keressem benne, hanem a partneremet is, akivel le szeretném élni az életemet, hűségben. 22/F
2016. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te viszed a csaladot,nem ketten.Az hianyzik neki h ne kelljen azt az eletet elnie amit valasztott.Cselednek tart.Hasonlo kerdest irtam ki 4eve.Par nap mulva kiderult h bnoje van es 3het mulva szet is mentunk h o ujra kezdje a boldog gyereknelkuli es felelossegnelkuli szerelmes tinikorat egy tinivel.A parod elegedetlen.Veled vagy magaval vagy az eletevel,a megszokott bejaratott dolgaitokkal.A hiba nem feltetlenul a te keszulekedben van,ettol fuggetlenul lehet erdemes lenne egy uveg bor mellett elbeszelgetni h hova tartotok,mi a problemaja amit rajtad vezet le.
2016. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél te annyira intelligens, hogy nem úgy teszel fel kérdést, hogy egy konkrét választ vársz rá, és aki mást mond, azt leoltod.


Lehet, hogy pont most kapod meg a megfelelő válaszokat!


Az van, hogy a legtöbb pasi nem úgy áll neki, hogy szép az idő, süt a nap, jó meleg van, ideje nősülni, keresek egy menyecskét magamnak. Hanem ha az adott kapcsolat beérik, és úgy érzi, vele jó lesz egy életen át, akkor megkéri. Még az is lehet, hogy eredetileg nem is akart komolyat, de a lányban lát valamit, amit a többiekben nem.


Van olyan is, aki azért nősül, mert illik.

Mert már 2 éve járnak, mert becsúszott egy gyerek, mert a szülei nyüstölik, stb.

Aztán meg pár év múlva hisztizik, hogy a házasság milyen sza.r dolog, elrontotta az egész életét.


Azzal te is tisztában vagy, hogy nem az a baj, hogy nem takarítasz vagy főzöl eleget. Az a baj, hogy a szerelem elillant, és innentől van az, hogy ha a csillagokat lehozod az égről, akkor se vagy elég jó neki. Mert már azzal is idegesíted, ha levegőt veszel.


Kézeld, én is ezt éreztem a házasságom utolsó hónapjaiban. Mindegy, mit tettem, az baj volt, tényleg ha levegőt vettem, abban is hibát talált.

Aztán (pont ahogy előttem is írta valaki), ki is bukott a dolog, hogy a kedves férjem másba szerelmes, és el akar válni. Talált egy 10 évvel fiatalabb cicababát.


(Mondjuk én jól jártam, ő meg nem, de ez más történet. :D )


Mi kell a férfinak?!

Most őszintén, KI NEM SZA.RJA LE?!

Mi kell NEKED?!

Mert jelenleg azt látom, hogy anyagilag sem éri meg neked ebben a házasságban maradni, érzelmileg sem kapsz semmit, csak a gyereken kívül még elláthatsz egy lusta disznót is, aki még beléd is rúg köszönetképpen.

(Csak egy kérdés, ha mindent te állsz anyagilag: az ő fizetése mire megy el? a: barátnőkre, b: költözésre/válásra gyűjt)


Nyugodtan ülj le vele, és mond el neki, hogy nem vagy az anyja, nem vagy a cselédje, a felesége vagy, és a gyereke anyja. Ha nem ennek megfelelően bánik veled, akkor csomagolhat, mert neked ebben a házasságban egy perc boldogság nem jut, és nem lehet így leélni egy életet. (Egyébként nem is lehet, nyugodj bele).


Ne hagyd, hogy a fejedre nőjön! Igenis segítsen a gyerek körül, elvégre ő az apja, csinálja a házimunkát, mert nem a vendéged, és szálljon be a költségekbe, mert nem kell eltartanod. Eddig túl sokat megengedtél neki, és most is azon kattogsz, te miben vagy kevés, hol hibáztál, és nem azon, miért élsz még mindig egy ilyen féreggel.



Ha őt pont ez fogta meg benned, hogy téged lehet taposni, alázni, kihasználni, anyagilag lehúzni, és még akkor is te vagy a rossz, ő meg a szent, és nagyságos családfenntartó férfi, akkor beszo.ptad.

Mert sokaknak a házasság erről szól.

2016. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as :nálunk az volt a gond talán,hogy az elején nagyon szerelmes volt belém,3-hónap múlva megkérte térden állva romantikus körülmények között a kezem(én pedig hihetetlenül boldog voltam)...6-hónap múlva esküvő,én a kislányommal hozzáköltöztem vidékre,mert ő nem akart hozzánk költözni,felmondtam a munkám,ott hagytam a családomat,barátaimat,kiadtam a lakást albérletbe.Igaz nehezen ment az átállás,de lett munkám,lettek barátaim.1-évre rá teherbe estem...ő nagyon szeretett volna már babát az elejétől kezdve,talán csak ez vezérelte,teljesen rá volt állva férfi létére a témára.És közben elillant a rózsaszín felhő a szeme elől.Én azért vagyok vele mert szeretném ha vissza találna hozzám,de a kommentek alapján nem sok esélyem, van rá...köszönöm a válaszod,hasznosnak találtam.
2016. máj. 25. 13:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen nőt találnék összetenném a két kezem, és nem lealáznám.... Erről ennyit.

Konkrétan egy kollégám jutott eszembe amúgy most így a leírtak alapján. Ő is állandóan úgy beszél a feleségével mint a kutyával. Meg semmi sem jó neki, csak az amit ő csinál meg mond. Vannak ilyen emberek, vagy elfogadod vagy lelépsz, megváltozni nem fog egy felnőtt ember.

2016. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!