Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazán érdekelne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán érdekelne, hogy a férfiaknak mi a legfontosabb szempont amikor feleséget keresnek, illetve mi az ami megfog egy férfit. Kinek mi volt?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne,mert az én férjemnek semmi nem jó...mindennap főzök,a gyerekeket én látom el,a lakást,ruháit,autót rendbe tartom,otthon nem kell semmit csinálnia,a házaséletünkkel nincs probléma,nem dolgozok még gyeden vagyok,de nem vagyok egy lelakott,elhanyagolt anyuka.Pénzt nagyon nem szeret semmire kiadni,az anyagiak 70%-át én állom.Ellenben mindenért csesztet,semmi nem jó neki,ha paprikás krumpli az ebéd azért,ha bableves azért,ahogy porszívózok azért,ha a gyerek anyás azért.Akkor mi is kell a férfinak?

2016. máj. 25. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van akinek az Atyaisten sem lenne elég. A férjed nem becsül meg, én örülnék egy ilyen asszonynak. Szerintem válj el, ha van módod, később csak keserűbb lesz vele.
2016. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!