Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavkapcsolatban elek a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban elek a baratommal tobb mint 4honapja de nemtudom mit erzek?! (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Havonta egyszer tudunk talalkozni de mindennap egyfolytaban beszelunk es heti 3x skypeolni is tudunk. Ha vele vagyok minden tokeletes,mindig sirok ha el kell jonnom tole vagy neki tolem, viszont amikor itthon vagyok akkor nem erzem azt hogy annyira nagyon hianyozna. Elem az eletem nelkule (persze egyszer sem utasitanam vissza a talalkozast mert imadok vele lenni es szeretem is) de nemtudom hogy ez szerelem e. 1-2evet kellene kibirjak tavkapcsolatban. Szerintetek?

2016. máj. 25. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A tavkapcsolat így mûködik. Teljesen normális ilyen rövid idõ után ha nem hiányzik állandóan. Mi évek óta távkapcsolatban élünk és csak évente párszor találkozunk. Azért nem érzed a hiányát mert 1) friss még a kapcsolat

2) elég gyakran találkoztok

3) mikor nincsen veled evidens hogy éled az életed,Hisz úgyis hamarosan taliztok Addig meg csomó elintézendõ van. :) Ha van kérdésed írj privit nyugodtan.

2016. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jezusom. Hogy birod azt hogy evente parszor? Az azert mar tenyleg nagyon sok.


De felek hogy nem szeretem es hogy hulyitem ezzel hogy azt irom "szeretlek". Pedig ha egyutt vagyunk nem is kerdes hogy mit erzek

2016. máj. 25. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:

mert még annyira nem alakult ki benned a ragaszkodás, de idővel ez is kifog, én is távkapcsolatban élek, bár mi 2 hetente találkozunk és akkor együtt vagyunk akkor 3-4 napokat.

hány kilométer van köztetek?

2016. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan 300-350km. Igen mi is ha talalkozunk akkor 3-4napokra:)
2016. máj. 25. 21:30
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem egészséges. Ki lehet vegetálni ezt az időszakot, és utána ha valamelyikőtök nem talál mást egymásba borulhattok, nem kizárt de nem egészséges.. Tulajdonképpen nem része a mindennapjaidnak. Olyan mint egy kis simogatás. Nem is tud a részévé válni. Havonta 3-4 nap az szinte semmi. Voltam én is így , sajnos az élet ad olyan szituációkat amikor nem lehet megoldani, nekem volt olyan, hogy 1,5 évig voltam együtt egy lánnyal. Suli, munka.. Hetente egy napot töttünk el eltölteni együtt mikor személyesen láttam és egy du.-t általában.. Az idő elkoptatta a dolgot. Monotonná váltak a találkozások. Egy ideig várta mindenki aztán már berögződött, hogy szombat találkozni kéne de most nincs kedve stb..
2016. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!