Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban hogy éreztethe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban hogy éreztethetem a barátommal, hogy nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy sokat hívod, írsz neki, figyelsz rá így is. :)
2015. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2015. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Lefeküdsz velem, felvesszük videóra, és elküldöd neki azzal az aláírással: A legszívesebben veled csinálnám! :)
2015. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyeld le
2015. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4/4

Én félre nyeltem, te romantikus állat! :-D

2015. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Km? Email, cha?
2015. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nehezen...Mondd neki minden nap hogy mennyire fontos neked hogy hiányzik és mikor találkoztok alig várod hogy hozzá bujj hogy a karjai között legyél stb..Találd fel magad :) Hidd el érezni fogja (tapasztalat)
2015. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg csak nehezen lehet (én is távkapcsolatban vagyok) de amit írtak, hogy "minden nap mond neki hogy mennyire szereted" meg ilyenek...hááát nem is tudom... Persze jó az ha tudatod vele hogy szereted de azért mindennap 2-3 órán keresztül azt mondogatni hogy mennyire oda vagy érte... ez fárasztó.. mond neki hogy szereted. Az bőven elég. Néha mond neki hogy fontos számodra, de ne minden nap. Amikor az én barátnőm ecseteli 2-3 órán keresztül hogy mennyire szeret.. az lefáraszt...
2015. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na igen, pont ezért nem akarok ilyen mániákus barátnő lenni...csak akkor meg nem tudom, hogy máshogy lehet.
2015. jan. 25. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly másfél hónapot voltam Svájcban, akkori barátom itthon volt. Folyamatosan azon paráztam, hogy ugye nem fogjuk elfelejteni egymást? Ugye nem fog kiszeretni belőlem? És én belőle? Ebből az lett, hogy konkrétan egész nap egymáson lógtunk skypon, nem tudtam rendesen koncentrálni a dolgaimra. Akkor azt hittem, ez azért van, mert nagyon szeretem. De így utólag már tudom, azért akartam folyamatosan tudatni vele, hogy szeretem, mert csak nagyon ragaszkodtam hozzá, de nemis voltam szerelmes belé.. Ha tényleg nagyon szerettük volna egymást, akkor azt anélkül is tudtuk volna, hogy egész nap egymáson lógunk és nem tudjuk normálisan végezni a munkánkat/sulit. Erre nemrég jöttem rá, ugyanis a jelenlegi párom 3 hete költözött ki Németbe, és nem csetelünk/skypolunk egész nap, sőt skype kb heti 1x van, és nem hanyagoljuk el a kötelezettségeinket suliban, munkában. Nem kell többször mondanom, hogy szeretem, mint mikor itthon volt. Mert ez most teljesen más... még így 1200 km-ről is érzem, hogy mennyire szeret, és én is őt, napról napra egyre jobban. És rájöttem arra is, hogy sokkal jobb érzés, ha naponta csak párszor mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, mintha minden második szavunk ez lenne...sokkal különlegesebb és mélyebb:) SZóval a lényeg, hogy szerintem ha igazán szeretitek egymást, akkor semmi plusz bizonyítás nem kell ahhoz, hogy érezzétek, milyen fontosak vagytok a másiknak:) Egyszerűen érzed, függetlenül attól, hogy mennyit beszéltek egymással:)
2015. szept. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!