Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ujra régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ujra régi legyen minden? Tavolsag 400 km sose volt szemelyes tali hianyzik

Figyelt kérdés
8 eve beszelgetek egy lannyal viber messenger kisebb nagyobb kihagyassal, de ujra beszeltunk s allandoan en kerestem hivtam telefonon irtam ra ő meg csak viberen irt sablon szoveget szia mizu ezt szova tettem s azota en sok vagyok neki

2016. máj. 25. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem sertodok meg de ezt az embereket tisztelem akik oda mondjak ervekkel egyenesen minden tiszteletem neked
2016. máj. 26. 23:58
 12/14 A kérdező kommentje:
De viszont egy honap mulva megyek oda ahol lakik... mert ott lesz dolgom anno megirtam neki pontos datumot majd kiderul en nem fogom keresni kolcsonos ez a dolog
2016. máj. 27. 00:03
 13/14 A kérdező kommentje:
Na,akit erdekel eltelt egy honap tali stb de jön a,csavar se tali se ott alvás pedig minden fixalva volt de a,kis lany összejött egy palival es,irta minden lemondta mert krisztian se örülne neki nah errol ennyit..
2016. jún. 22. 21:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennyi... Látod látod..
2016. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!