Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyannal, vagy esetleg személyes tapasztalata van valakinek, hogy elhagyja a párja egy régi szerelemért és utána újra összejöttek?

Figyelt kérdés
Ha értelmetlen lenne, akkor elmagyarázom. Párom (már csak volt) bejelentette, hogy egy régi szerelme aki elhagyta felkereste. Most szerelmes lett belé bocsánatot kért és újra össze akar jönni párommal, mert 2 hónap múlva visszaköltözik Magyarországra. Mondjuk már együtt is vannak addig távkapcsolatban :(
2010. jún. 10. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ne sajnáld, ha a másik lány fontosabb volt neki! remélem Te is megtalálod a párod és ők is boldogok lesznek.


elvileg működhet, csak elég nehéz kezdet (kilépni egy kapcsolatból és így bele egy másikba - nem túl jó alap)

2010. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor téged nem szeretett igazán:(

Szerintem, akármilyen fájdalmas is, felejtős...

2010. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem volt véletlenül előzménye annak, h elhagyott? ha minden jól működik a kapcsolatotokban, szereted őszintén, és ezt ki is fejezed, nem nagy a valószínűsége, h csakúgy elhagy, aki szeret.Másrészről pedig most mindenképpen próbáld meg elfelejteni, foglald le magad.Ha visza is jönne, benned is sok minden megváltozhat addigra, én nem hinném, h érdemes lenne akkor megmenteni a kapcsolatotokat, hiszen ez, ha még csak egy kis incidens is, de örökre tüske marad.
2010. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
65%
Az ilyen "felmelegített" kapcsolatok csak ideig óráig működnek. Akivel már egyszer úgy döntött, hogy külön vállnak útjaik (nyilván meg volt rá az okuk) azzal már úgy sem lesz az igazi soha. Én nem hiszek benne, saját tapasztalat miatt.
2010. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanígy voltunk a párommal,4 év után
2010. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 éve és 1 hónapja voltunk együtt. Előttem járt egy lánnyal és nagyon szerelmes volt belé, az meg megcsalta meg kiment külföldre és mesélte is barátom, hogy szenvedett meg próbálkozott kapcsolatokkal, de nem jött össze neki. Aztán megismert engem és összejöttünk és nagyon megszeretett. A lány meg el volt tűnve és ebben az évben felkereste áprilisban telefonon levelekkel stb. Elmondta barátom és most találkoztak is, erről is szólt előre, aztán a találkozás után mondta, hogy megbánta a lány a dolgot szerelmes lett belé és visszaköltözik 2 hónap múlva. Párom meg mondta, hogy teljesen felkavarta és mondta, hogy lenyugodna most, hogy kiment és ugyanolyan lenne, mint előtte, de hívná minden nap a lány és ezután a vallomás után ez több benne mint felkavarodás :(
2010. jún. 10. 13:32
 7/11 anonim ***** válasza:

hát nem fogsz nekem örülni, de én voltam és mind a kétszer én voltam a régi szerelem, bár mindkét esetben a férfi volt aki visszakérte magát

meg is fizettem az árát.....

többször nem csinálnám


te pedig lépj tovább, ha 1 év után így kidob, hát sosem szeretett igazán.....

2010. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

játam már így én is hogy egy régi lezárt kapcsolatot újra felmelegítettem és újra együtt voltam vele pár évig

van ilyen...


32 F

2010. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre az nagyon tiszteletremltó a barátodtól, hogy ezt ilyen szépe őszinté elmondta.Ez is valami. De a lényegen nem sokat változtat, benne érzések vannak, a legjobb, ha te kilépsz a képből most.Az sem elképzelhetetlen, h majd vissza akr jönni hozzád, vagy össze sem jön a lánnyal, mert rájön, nem megy, vagy nem éri meg..a gond csak a tüske, amit benned okoz. Ha te ezzel együtt tudsz élni, és nem zavar, akkor lehettek újra együtt. Engem valószínűleg zavarna, de ez attól is függ, Te menniyre érzed őt életed párjának, te mennyit vagy hajlandó elviselni a szerelmetekért. De ez mind csak spekuláció egyelőre.
2010. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is jártam így sajnos:( jól lehúzott rengeteg pénzzel, hogy majd az állítólagosan Ausztriában dolgozó anyja majd visszafizeti. Aha, többet nem láttam, másoktól tudtam meg, hogy visszament az elözö barátnöjéhez mert az mindent megbocsájtott neki. Ez van, sírtam egy darabig, aztán hamar túltettem magam rajta.

Te meg felejtsd el ezt a pasit mert nem érdemel meg téged. Ha ilyen hamar visszament a volt barátnöjéhez, téged nem szeretett igazán. Majd jön olyan akit tényleg csak te érdekelsz! Fel a fejjel!:)

2010. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!