Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék róla információk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék róla információkat szerezni az egyik barátnőjétől?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, aki tetszik. Soha nem beszéltünk, látásból ismerem, azt hiszem ő is engem, mert többször néztünk már egymás szemébe egy kis időre. tudok már egy pár dolgot róla amit összenyomozgattam magamtól. de szeretnék többet tudni róla. az egyik barátnője viszont osztálytársam, és elég sokat beszélgetünk. hogy tudnám rávenni, anélkül hogy elmondanám neki hogy akarok valamit a lánytól, hogy meséljen róla? hogyan hozzam szóba? ha mesélne nekem róla talán egyszer be is mutatna neki:) de úgy meg nem akarom beavatni, hogy hozzon össze minket. ezt én szeretném csinálni, csak pár dolgot szeretnék még megtudni róla!


normális válaszokat kérek!



17 éves fiú.


2010. ápr. 10. 19:08
 1/5 nielindi ***** válasza:
menj oda a csajhoz, kérj telo számot, msn cimet, vagy valami. talld már fel magad. milyen hülyén venné ki magát, ha késöbb kiderülne, h bnöjét faggattad, h mi van vele... szánalom.
2010. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha faggatózól róla a barátnőjénél tuti hogy még aznap megtudja, ez vagy jó vagy rosz, de inkább fogadd meg az első válaszoló tanácsát
2010. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem faggatni akarom. épp ezaz. csak pár infót megtudni, amit nem árt előtte.
2010. ápr. 10. 19:21
 4/5 nielindi ***** válasza:

mint pl:??mi az amit a bnötöl kell megkérdezni, és nem attol a lánytol, aki érdekel?!?! nem is értelek öcsi...

sztem egyik lány sem szereti, ha másoktol kap infot egy srác, aki egy kérdéssel elsökézböl megtudná, amit akar.

2010. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezősködni tényleg hülyeség. De a bemutatna-e neki már jobb ötlet. Kérd meg hogy a legközelebbi buliba ahova megy hívjon meg téged is, meg ezt a lányt aki tetszik. Ott aztán állj a sarkadra.
2010. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!