Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a legnagyobb hátránya, ha egy nő kövér férfival él együtt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán az a zsírréteg elvesz vagy 5 centit a farkából.

Meg kevésbé tud akrobatikus lenni az ágyban.

Meg hamarabb kifárad.

És ami a legfontosabb: mit szólna a nő környezete? Úristen! Na, ezért nem fog kövér pasival járni a nő.

2016. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Hogy nem kivannam vele a szexet...
2016. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nő túléli a férfit 20-30 évvel és addig esélyesen egyedül lesz
2016. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Jelenleg ez a helyzet nalam, akkor sorolom:


Nem kivanom szexualisan


Esztetikailg nem szep latvany olyan mint egy hogolyo


MINDENT megeszik, egyszeruen igy kepes megenni kakaoport magaban mint ilyenek


Nehezebben mozog


Almaban megmozdul es felebredek mert beleremeg az agy


Hatalmas kadunk van, de ketten nem ferunk mar el benne (en csak 55 kilo vagyok)


Utalja magat azert mert dagadt es kisebbsegi komplexusa van


Mindig azt hiszi h mindenki ot nezi es rola beszel, tehat ilyen paranoia dolog


Nem tudok neki olyan cuccokat venni ami nekem is tetszik mert az xxxl en kivul mas nem megy ra


Roviden ennyi, a johir h vegre elkezdett fogyozni es mar csak 102 kilo, meg egy honap es eleri a 90-et es akkor minden oke lesz:-)))

2016. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A környezet megjegyzéseit emelném ki én is, bár gondolom, hogy nem hirtelen hízott meg az adott férfi, így az esztétikai okokat megkérdőjelezném.Mármint minek él együtt valaki olyannak, aki már eleve nem vonzza?

Ezenkívül bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de elolvasva 4. kommentet muszáj megkérdeznem, hogy mit csinálsz te szegény sráccal/férivel?

Mármint egészségügyi szempontból az egy hónap alatt 12 kiló betervezett fogyás olyan aggályos mint nekiállni birkózni egy medvével.Akármilyen étrend és napi x óra sport mellett sem az, simán éheztetés meg túlterhelés pedig nem csak az ízületeit tesz tönkre az embernek, de a közérzetét is, ami, ha szerencsés nem lesz maradandó.

E mellé pedig felhoznám, hogy ha 175 cm-nél magasabb akkor (bár testfelépítés függő), de a 100 kilót már nem feltétlenül kell kövérnek nevezni.

2016. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es en azt"csinalom" vele, h 6 eve a felesege vagyok es amikor megismertem 87/175 volt, aztan gigantikusra dagadt. Szeretem, ezert vagyok vele es ezert fogyozik, de en nem az a tipusu no vagyok aki elnezi, h a parja mar 140 kilo, mert"jajjjjj hat ot igy is szeretjuk, kis puffancs".


Szeretem, ezert maradtam vele, de muszaj valtoznia. Lezongoraztam vele az osszes letezo fogyokuras modot, ez utobbi most mukodik. Nem erdekel ha emiatt gonosz nonek tunok, sztem nem oke hazassagban elhizni es azt varni a masiktol alanyi jogon, h az kivanjon szexualisan, mert nem fog:-)))

2016. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben abszolút megértem a dolgot, nem gonosznak gondollak, csak ne terheld túl.
2016. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es 4 es vagyok


Nem, abszolut nem terhelem tul vegulis o talalta ki a kis dietas etrendjet, mondjuk orulnek ha valamit sportolna, de mar elertem h legalabb 15 percet setal a futogepen heti ketszer, szoval lassan de biztosan de lefogy:-)))

2016. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!