Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az idiota viselkedes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az idiota viselkedes nala? Feltekeny?

Figyelt kérdés

1honapja koltoztunk a pasimmal alberletbe.

Szerencsenk van mert a tulaj majdnem velunk egyidos (pasi) jofej es jol megertjuk egymast. Szoval mazlink van mert mindharmunk kozott kolcsonos a szimpatia.


Ha valamiert jon a tulaj pl. Lakber vagy szamlak vagy ha valamit csereltetni kell akkor altalaban egyedul en vagyok itthon. Mert en 2napot melozok 2t nem.

A pasim viszont minden nap ejfelig.

Nos... Tehat mindig en intezek mindent a tulajjal...de rendes es segitokesz.


A paromat azonban nem ertem.

Alapbol en vagyok a ffeltekenyebb O soha sem volt az eddig a 2ev alatt.

De most idiota serto poenjai vannak...


Pl. Mobdta hogy "aha lehet azert jar a tulaj akkor amikor te vagy mert mast csinaltok..."-es rohog

Meg dolgoztam papirmaseval ami ugye feher ragasztos. Es ilyetszol " lehet ez nem is ragaszto...mit csinaltatok...???"

Nagyon rosszul esnekbezek.

Hiszen

1) eddig nem csinalta ezt

2) bant maga a feltetelezes es amugy sem jonne be a tulaj mint ferfi...eszembe sem jutna..


Raszoltan hogyvezt fejezze be mert zavar.


Erre az elobb is beszolt.hogy:

" ha tegnap volt a lakberert akkor miert nem vitte el a konodot ami nekunk nem kell?? TE MEGIS MIRE FIGYELSZ AMIKOR ITTVAN??? Mert ezek szerint nem arra amire kellene.."

Na ezen jol osszevesztem vele...


Leesik az allam.


Mi ez a viselkedes?


O maga mobdja a tulajbak h jojjon mert en vagyok szabis... Erre ilyenekkel viccel...


En22L

O30 F


2016. máj. 27. 23:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Kozoltem vele hogy itt most elfelejtheti hogy en fogok barmit is intezni a pasassal. Kettesben meg foleg nem.


Jo nyilvan nekem sem tetszene ha a pasim kettesben lenne egy novel fent a lakason...de na..ez azert csak serto


Es az a fura hogy elnevetgel rajta.

De egyre tobbszor "ugrat" ilyen beszolasokkal... Ez nekem ujdonsag. Bem ismerek ra.

2016. máj. 28. 00:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad:mostantól intézzék ők ezt egymás között. Én rájátszanék, ha folytatja. "Igen, itt volt, a közös gyerekeink neveit kellett megbeszélnünk. Szerinte Maurának kéne hívni. Az milyen név már?!" - vagy amikor legközelebb ő intéz el valamit vele, akkor megkérdezném, hogy ő is ki akarja-e próbálni, milyen az ágyban. Vagy adj-e gumit, esetleg anélkül csinálják, de te akkor aznap már nem veszed a szádba. Valamitől csak leesne neki. Szerintem jól látod a helyzetet, féltékeny, frusztrált, ne fogadd inkább otthon egyedül.
2016. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezeken a beszolasokon jot rohogtem:D

De igazad van. En mostabtol semmi ikyet nem intezek. Kettesben foleg nem.


Amugy kicsit felek.

Nert pont en vagyok feltekebykedoa es gyanusitgatos rettegek a megcsalastol .

Es valahol olvastam hogy az aki megcsalja a masikat..na pont az kezd el feltunoen feltekenykedbi...csakhogy terelje magarol a gyanut.

Szoval o hirtelen feltunoen feltekeny.

Negiscsak pont neki van valakije es megcsal...csak pl.ezzel a vuccelodos vadolassal akarja nyugtatni magat hogy ahh en is megcsalom ot???

2016. máj. 28. 00:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy csal meg, ne butáskodj már! Egyszerűen csak féltékeny. Kicsit gyerekesen viselkedik, az igaz. Tényleg az lehet a megoldás, hogy kiszállsz az ügyekből.
2016. máj. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Féltékeny, meg iszonyat gyerekes dolog ez a beszólogatás egy 30 éve született embertől. Agyilag 15-16... kell ez neked?

Igen, bízd rá, az ügyintézést a tulajjal - és te szólogass be, hogy nem is tudtad, hogy pasikkal is szeret dugni, kérdezgesd, ki a fiú, ki a lány,le szokta-e nyelni...

2016. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon unatkozol, ugye? Felismerlek az írásképed és a stílusod alapján. Meg ez a betegesen félek a megcsalástól dolog.

Kitalálom te recepciós vagy egy hotelban, a pasi szakmájára nem emlékszem, csak hogy tanfolyamokra jár és egyfolytában cseszegeted a féltékenységeddel. Gondolok most visszaadja, amit te egyfolytában adtál neki. Megérdemled.

Igen, megcsal, persze. Mondjuk, nem csodálkoznék.

2016. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!