Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny rám a barátnőm?

Féltékeny rám a barátnőm?

Figyelt kérdés
Annyira furcsán viselkedik velem a barátnőm. Amióta van barátom nem akar velem lenni. Állandóan közös programokat tervez a többiekkel úgy, hogy engem meg sem kérdez, hogy megyek - e. Annyira gyerekesnek találom, 18 vagyok ő 17 éves. Ha valahova megyünk a barátommal vagy annak a baráti társaságával, jeleneteket rendez. Mostanság pedig már azt vettem észre, hogy direkt akivel csak szótváltok azt egyszercsak elhívja magához, vagy elmegy vele csavarogni, pedig eddig nem is beszélt ezekkel az emberekkel. Annyira utálja a barátomat,hogy az már beteges. Pedig a testvére egyik legjobb haverja. És talán 5-ször ha beszélt vele. Tehát nem is ismeri. Annyira igyekszek pedig a barátaimat nem elhanyagolni amiatt, hogy van fiúm. De úgy érzem a barátnőm teljesen ki akar sajátítani. Bármit csinálok azt nem tetszik neki. Már nem bírom. Mit tegyek ?

2015. júl. 9. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszik neki a barátod. Próbáld vele megbeszélni miért viselkedik így
2015. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele. biztosan féltékeny, de 18 évesen normális, hogy van pasid. ha próbálod nem elhanyagolni a többi barátodat mellette, akkor jól csinálod.egyébként rákérdezhetsz,hogy miért csinálja ezt?úgy értem, hogy mire jó ez neki? ha baja van a barátoddal, vagy veled akkor mondja meg, de ez eléggé gyerekes amit csinál
2015. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!