Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 5 év van köztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 5 év van köztünk, lehetünk boldogok?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél éve vagyok együtt a párommal, eleinte sem volt tökéletes a kapcsolatunk.

Hamar összeköltöztünk, és leszokott miattam is a cigiről, meg annyira szerelmes volt, hogy nem volt rá igénye.

Sajnos újabban megint dohányzik, de már sajnálom rá a pénzt.


Nem nagyon volt még hosszútávú kapcsolata, és mivel senkivel sem élt még együtt, kicsit nehéz.


Én úgy képzelem el az életünket, hogy mindenki mosolyogva takarít meg ilyenek, de ma felötlött bennem egy gondolat, hogy lehetséges-e, hogy szereti, ha rosszul érzem magam?


Végülis jól keresek, de sokszor nem érzem magam teljesen jól vele. Sokszor nyálasnak érzem, amikor felelősségteljesnek kéne lennie. Tudom, kicsit néha beteges, de odafigyeléssel jobban lenne. Csak sokszor nekem kell ezt csinálni, de megteszem, ha energiám engedi, nem mindig, én is vagyok beteg.


Ma megint a házimunka a téma, hogy ő nem tud rám mosni, mert nem tudja, melyik ruhám koszos. Elmagyaráztam neki ezzel kapcsolatban pár dolgot.


Milyen esélyeink vannak, ha együtt akarunk maradni?


Ő nem szeret nekem nemet mondani, én meg nem akarom, hogy mindenre igent mondjon a kedvemért, de sajnos sokszor megteszi.

Nem a takarítás mintaképe, és sajnos szereti idejerabló órák hosszat tartó beszélgetésekkel tölteni az időt a problémákról (ha én akarom, akkor megsértődik hamar, ha nem jól beszélgetek vele.)


Én már unom ezt, mert máshogy szeretnék élni, hogyan vezethetném rá, hogy végre megértse, hogy szeretem?


2016. máj. 28. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt az 5 év különbség a legkisebb probléma...
2016. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egymásnak valók. Ennek köze nincs a köztetek lévő 5 évnek.
2016. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öt év lényegtelen. Mivel még nem volt komoly kapcsolata neked kell megtanítanod az együttélés szabályaira. Ha nem megy, és szeretitek egymást akkor párterápia is segítséget nyújthat.
2016. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez elég zavarosra sikeredett.


És sehogysem értem, mi köze az egész problemához, hogy 5 év van közöttetek.


Ez meg elég vicces: "Én úgy képzelem el az életünket, hogy mindenki mosolyogva takarít". Én például utálok takarítani, de megcsinálom, mert a koszt mégjobban rühellem, de mi a fenéért kellene mosolyognom közben?


"hogy ő nem tud rám mosni, mert nem tudja, melyik ruhám koszos"


Nálunk az a ruha koszos, ami a szennyesben van. Ti a koszos ruhát visszateszitek a szekrénybe?


Itt most kicsit elbizonytalanodtam, most te a férfi vagy, vagy a nő?


És mit is akarsz megértetni vele? Azt, hogy szereted, vagy, hogy máshogy szeretnél élni?

2016. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Itt nem az 5 év a probléma, köztünk 10 van, de meg sem érzem. Itt a gond az, hogy a párod nem teljesen normális.
2016. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
67%

"Én már unom ezt, mert máshogy szeretnék élni," - hát ennek ő a fő akadálya, ha jól értem.


"ő nem tud rám mosni" - mert te tudsz rá? Ugye te írtad, hogy úgy képzelted mindenki mosolyogva takarít meg ilyenek.... de főleg ő.


Szeret beszélgetni??? - Kiakasztó lehet.

hagyd, majd találtok nektek valót.

2016. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A rendes kommenteket köszönöm. Akik meg mindenáron bennem akarnak hibát találni, rossz helyen járnak. Mentegetőzni nincs kedvem. Felesleges.
2016. máj. 28. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!