Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyénvaló házasságban chateln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyénvaló házasságban chatelni a másik nemmel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ: ha süteményrecepteket cserélnek, akkor semmi baj (de gondolom, itt nem erről van szó :))

Ha flörtölésre gondolsz, akkor természetesen nem helyes.

2008. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem..
2008. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Régebben sokat voltam a gyaloglón. Egy-két normális emberrel akadtam össze. Családról, házasságról, munkáról, stb. (általános dolgok) beszélgettünk. A munkám napi 24 óra semmittevés és elütöttem az időt. Ezért kérdezem.
2008. szept. 25. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Simán belefér. Szerintem a flört is, az csak színesít egy picit. Persze a szóbeli flörtnél több nálam nem fér bele.
2008. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de csak abban az esetben, ha a beszélgetést, ha kell, simán megmutatnád a házastársadnak!
2008. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán belefér... A házasság nem azt jelenti, hogy onnantól rá se nézhetsz, szóba sem állhatsz ellenkező neműekkel.. (Persze én is a "normális" beszélgetésre gondolok, nem a flörtre.)
2008. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük föl máshogy a kérdést, helyénvaló más emberekkel szóba állni? Ezt válaszold meg magadban, akkor arra is megvan a válasz.
2008. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is fiúk voltak a legjobb barátaim, tapasztalataim szerint több mindenről lehet velük beszélgetni, mint lányokkal... Természetesen most, hogy már férjnél vagyok, nem szakítom meg a régi jó barátságaimat. Ebben nem látok semmi rosszat: nem fogok lefeküdni egyikükkel sem, nem vagyok beléjük szerelmes, pusztán jó barátok... Szerencsére a férjem ezt tökéletesen megérti, hiszen ő pedig mindig is lányokkal értette meg jobban magát, lány barátai vannak. Féltékenység a részemről is kizárva.

Komolyan nem értem azokat az embereket, akik úgy gondolják, egy nőnek a házasság után "lelki csadorban" kell járnia, és tilos szóba állnia más neműekkel... Nem az iszlám világban élünk, kérem szépen!

2008. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, igazatok van! Kicsit olyan ez, mintha titkom lenne a férjem előtt. De azt nem tudom, hogy megmutatnám e, amikről beszélünk. Ez olyan, mintha elolvasná a magánlevelemet. Vagy nem? (És ez nem jelenti azt, hogy kényes téma van a beszélgetéseimben.)
2008. szept. 25. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már "egyéni ízlés kérdése" hogy titkolod e, ha a férjed megbízik benned, szerintem simán mondhatod neki hogy szeretnéd megtartani magánügynek. Ha nagyon kíváncsiskodik, legfeljebb mutasd meg neki egyszer, hogy megnyugodjon.
2008. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!