Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg másba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
4,5éve vagyok párkapcsolatban. Vannak mélypontok, de általában megvagyunk.. viszont megismertem 3 hete valakit, és azóta csak rá gondolok egész nap, felvidít, ha látom, várom hogy beszélgessen velem, stb.. emellett a barátom érintése már egyáltalán nem esik jól, ő is észrevette hogy általában elhúzódok mostanában tőle.. 24 vagyok..mi ez? Csak fellángolás vagy más?
2016. máj. 29. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg másba vagy szerelmes. A mai kor termelt ki téged. Folyamatosan új ingerekre van szükséged.
2016. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már nem akarod, hogy a pasid hozzád érjen, akkor tényleg a másik iránt kezdtél el érzelmeket táplálni.


Ha humánus vagy, akkor megbeszéld a pároddal a dolgokat és inkább szakítsatok.


De lehet, hogy csak fellángolás, mert éppen sz..r a kapcsolati helyzetetek. Akkor viszont elég genyó dolog tőled, hogy ahelyett, hogy a jelenlegit javítanád meg, már más után nézel.

2016. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig, mi az, ami nincs meg a párkapcsolatodban, ami ebben az új ismerősben vonz. Lehet, hogy csak annyiról van szó, hogy színesíteni kellene a közös életeteket. 3 hét kevés ahhoz, hogy komoly kötődés alakuljon ki, amit már szerelemnek lehet nevezni.
2016. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából közös az érdeklődési körünk, meg mindig kedves velem, elsőre megnyílt nekem és én is neki,pedig én nem vagyok ilyen, és ő sem beszélget mással, főleg nem ennyit.

Talán a sok veszekedés miatt van ez, hogy már nem bízok a mostani barátomban, vagy nem tudom... talán csak az újdonság.. ez az, hogy nem értem saját magamat, mert eddig hiába beszélgettem más sráccal, nem éreztem hasonlót... (??)

2016. máj. 29. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet fellángolás,lehet nem.

3 hete ismered, vagyis inkább nem is ismered.

19 éves korod óta kapcsolatban vagy.

Ritka,ha valaki ilyen fiatalon ismeri meg a társát egy életre.

Lehet kihült ez a kapcsolat, dehát nulla infóból nehéz bármit is mondani.

2016. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!